Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alap, hogy a szülők...

Miért nem alap, hogy a szülők bio/természetes alapanyagú kozmetikumokat vesznek a gyerekeknek a sajátmárkás olcsó helyett?

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél láttam már itt, illetve a valóságban is, hogy a szülők többsége a legolcsóbb, sajátmárkás, kitudjamivanbenne-típusú tusfürdőt, szappant, krémet veszi a gyerekeinek. Vagy csupa, vegyszeres mosószert, öblítőt használ.


Mi ennek az oka? Mármint, tény, hogy ezek az anyagok 0-24-ben szívódnak az ember bőrén keresztül, bejutva a szervezetbe. Most valakit tényleg nem zavar, hogy a gyereke egész nap mindenféle kemikáliában ázik?


Miért nem alap gyerekek esetén az ökotermékek használata?


Komolyan érdekel, akinek nem tetszik a kérdés, görgesssn nyugodtan.



2021. aug. 4. 21:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Öko és bio nemegyenlő érzékeny vagy gyermekbőrre való kozmetikum. Rossz a kérdés, illetve nem értesz hozzá, de okoskodni szeretsz.
2021. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a saját márkás sokszor sokkal jobban teljesít a teszteken mint az öko bio.És a gyerek bőre jobban tolerálja.

De biztos van akinek erre van pénze.

De azt gondolom ha csak nem egy barlang mélyén élsz, tisztában lehetsz ezekkel,arra viszont tökéletesen jó a kérdés,hogy vitát generálj vele.

2021. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Dero szodaval es hazi szappanal mosta anyam a ruhaimat. :))

Elek es virulok, söt meg sokan masok.

Minel inkabb tul bonyolitjuk a dolgokat annal rosszabb szerintem.

Persze en is oda figyelek a gyerekemre de nem szabad tulzasba esni a sok öko bio dologgal, van arany közep ut.

Ha ennyire felti az ember a gyereket a levegöre se kell ki engedni mert az is szennyezett.

2021. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

"Azért mert a saját márkás sokszor sokkal jobban teljesít a teszteken mint az öko bio"


Mi lehet jobb teljesítmény abban, ha valamiben káros összetevők vannak?


"De biztos van akinek erre van pénze."


Hát havi plusz 1500 forintba csak nem hal bele az, akinek fontos a gyereke....

2021. aug. 4. 21:48
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Ha te ezeket a bio/öko dolgokat szereted használni és neked ez alap akkor szived joga. De kérdem én, téged mit érdekel, hogy más miért nem csinálja úgy a dolgokat mint te??
2021. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

Na álljon meg a menet.... a legtöbb saját márkásba legtöbbször semmi káros nincs,ellenben pl a J&J termékekkel.

Egyébként milyen márkákra gondolsz ami szerinted jó?

2021. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát havi plusz 1500 forintba csak nem hal bele az, akinek fontos a gyereke



Hát ők biztos leszarják a gyereküket ellenben te csúcsszuper anya vagy 😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ most komolyan idáig süllyedni,hogy mások leszólásával gyárts magadnak önigazolást.Szánalmas szegénykém

2021. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, vannak olyan családok, ahol a havi plusz 1500 Ft is sok, főleg ha több gyerek van. Amúgy miből gondolod, hogy például némelyik saját márkás termékben káros összetevők vannak? Attól, hogy vmi bio vagy öko, nem feltétlenül biztos, hogy egy gyereknek jó. Sokan vannak, akik nem is ismerik ezeket a termékeket. És szerintem had döntse el mindenki, mit használ.
2021. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

De mindenből biot veszel? Kaja is? Mert mások szerint akkor azért vagy szar xD


Én viszonylag igényesnek tartom magam kaja és kozmetikum téren, de én sem veszek biot, mert mindenre ráírják, hogy 2x annyiba kerüljön és tévedés, hogy minden esetben jobb minőséget, vagy x dologtól mentességet jelent.

2021. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%
8-as vagyok. Azt elfelejtettem írni, ha alap lenne, gondolom, beszélne erről a védőnő és a gyermekorvos is.
2021. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!