Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen természetes kozmetikumo...

Milyen természetes kozmetikumokat és tisztító-fertőtlenítő szereket használtatok várandósan?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt állok még, próbálkozás fázisában vagyunk. Ki milyen kozmetikumot használt??(tusfürdő-arckrém-testápoló), úgy tudom a bőrön keresztül minden felszívódik- belélegezve is - és árthat a babának!Szeretem a lakást is rendbe tartani, de a rengeteg tisztítószer, vízkőoldó, súroló, stb. szintén ártalmas. Mivel helyettesíthetném őket??Segítenétek??
2013. febr. 23. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Sima tusfürdőt használok, sima felmosott, és a fürdőszoba tisztítást átvállalta a párom, ne kelljen belélegeznem a tisztítószert. De amúgy annyi nem árt, minimális felszívódás van csak nem ártalmas! Nyugi! Mindent csinálj úgy ahogy eddig, de ha valamit nem érzel jónak akkor kérd meg a párod, hogy ő csinálja. Nálunk a tengerimalac takarítás volt amit a vége fele neki kellett csinálni az ammónia miatt.


Jó babavárást!2 éves fiúcska mamája és most várom a2.at 8 hete :)

2013. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sweetsation Therapy!

Direkt kismamáknak készült és babáknak való készítményük is van! :) Csak természetes anyagokból, semmi kemikália! Extraszuper!

2013. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a narancsolajas tisztítószert vettem meg, nagyon szeretem, semmi káros nincsen benne.

[link]

Tusfürdőt is innen szoktam rendelni, van több is, válogass bátran. Változó árban vannak, nekem eddig Bio Belle márkájúak voltak.

[link]

A fogkrémünket is lecseréltem, azt is innen:

[link]


Egyedül a sminktermékeim amik még "károsak" de idővel azokat is lecserélem, de azokból olyan sok van, hogy egyelőre túl sok lenne. Majd szépen lassan.


Egyébként nem vagyok megszállot antalvalis, de szeretek ebből a boltból rendelni. Vettem innen már shea vajat, kókuszt is, az nagyon jó volt a hasamra. A sót is lecseréltük és rendeltünk tőlük himaláya sót.

2013. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, még annyit mondanék, hogy a shea és a kókusz vajaik annyira "tiszták", hogy ehetőek is, akár a babád is belenyalhat.
2013. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hiába szól a mondás, hogy olyat kenj magadra, amit meg is ennél. Hiszem bőrön keresztül valóban minden felszívódik, egyenesen a véráramba kerül.

Egyértelműen naturkozmetikum, nem muszáj mindennek bionak lennie, de legyen natur. Ez azt jelenti, hogy nincs benne mesterséges illatanyag, allergizáló, bármi kemikália, kőolaj cucc. Hanem csak azt, amit a természet megteremtett. Nem kell elrugaszkodni a földtől, aki nem engedheti meg magának a drága naturkozmetikumokat, tökéletesen tudja használni az Alverde (dm-ben kapható) szereket. Garantáltan natur, nincs benne semmi ártalmas, csak támogató alapanyagokból áll, és nagyon nagyon kedvező az ára. Szóval teljesen jogos a kérdés, kedves kérdező, jó tudni, hogy egyre többen állunk tudatosan a megvásárolt termékekhez.

Mosni lehet mosódióval, mosószódával, öbliteni illőolajjal, ecettel. Dm-ben kapható szintén környezet és bőrkímélő mosószer.

2013. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaja, azzal egyetértek, hogy testápolásra, babó bőrére is csak természetes vajat használj: shea vajat. Annál jobbat nem találsz.
2013. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!!Megnézem a termékeket és válogatok!Sok DM-van a közelünkben és erre az Alverde termékekre gondoltam is:-)Valaki esetleg az AVON-tól a "Naturals" termékeket nem próbálta???
2013. febr. 24. 07:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne használj Avon termékeket, ha megteheted, hogy használsz Alverdét. Rengeted méreg van az Avonban. Nem csak abban, minden olyan termékben, amit a polcokról leveszel. Ha megteheted, hogy Alverdét vásárolsz, akkor itt nincs is kérdés.
2013. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az Alverde termékekben is vannak olyan összetevők, amik károsak, pl "parfüm" ami rákkeltő.
2013. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel most sajnos kicsit félrevezeted a kérdezőt. A parfüm akkor káros, ha nem természetes összetevő alkotja. Ha ott a parfum szónál a csillag: parfum*, és lejjebb azt olvasod, essential oils vagy hasonló kiegészítés, már választ kapsz arra, hogy csakis természetes "parfüm", azaz illatanyag, mint illóolaj, egyéb illatos olaj, növényi kivonat építi fel. Tehát akkor ne használj parfumöt tartalmazó anyagot, ha az nem természetes összetevőkből áll. Ezért kell mindig, tudatosan elolvasni az összetevők listáját.
2013. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!