Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap új pizsamát vesztek...

Mindennap új pizsamát vesztek ki a babának, vagy ha nem lett piszkos marad másnapra is?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha buta kérdés, első gyerek.
2021. aug. 7. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Az en lanyom 7 honapos es egyenlöre meg minden este tisztat adok ra.
2021. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mindig többször adom rá, nem lesz piszkos, én is többször veszem fel az alvospolomat.
2021. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem lesz piszkos, ráadom többször en is.
2021. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem cserélem naponta ha nem lesz pisis-kakis-koszos.
2021. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bodyban és hálózsákban alszik amit heti 1szer mosok mint a mi pizsinket is. Nyilván kivétel ha átizzadt,koszos,pisi,kaki stb.
2021. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Hetente cseréljük, ahogy magunknak is.
2021. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam fürdés után tiszta bodyt kap és másnap abban van /addig még össze nem keni magát/.
2021. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanez mint a 7.

Tiszta body este, másnap reggel meg amikor összekoszolta, mert összekoszolja, lecserélem. Így minden este tiszta bodyt kap. Most még nem nagyon hord pizsamát, mert felcsúszik a póló rész a derekán, ahhoz meg meleg van, hogy a bodyra adjak pizsit. Meg úgy nála alapból meleg van, mert ott fut valami cső és full meleg a padló...

2021. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha tiszta marad, pár napig ugyan azt adom rá. Én sem cserélem naponta.
2021. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg baba volt addig én is azt csináltam, amit már írtak mások is, hogy este tiszta body. Másnap meg abban volt míg koszos nem lett, általában már reggel csere volt, mert elég bukós baba volt. Most hogy már nagyobb és rendes pizsamában alszik amikor nincs 100 fok, akkor pár naponta cserélem. Nem rendszerszerűen, csak úgy érzésre.
2021. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!