Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is így telnek a mindenn...

Másnak is így telnek a mindennapok 18 hónapos kisgyerekkel? Mostanában nagyon nehéz vele. Mindent szétszed, firkálná a falat és mindent meg kell mászni olyat is ami nem arra való pl./Rajztábla ami el is tört/Mindig kártékony kondik.

Figyelt kérdés
Olyan kis dacos lett mostanában. Sokszor nincs jó kedve mérgesen néz és nyekereg, ja és egész nap rajtam lógna. Nem beszél még semmit de mutogstással nagyon jól megérteti magát.nehéz a kedvében járni.Sokszor látom rajta hogy ha játszunk is nevetne de a végén nyekereg.Persze vannak jó napjai is de az a ritkább. Van aki hasonló cipőben jár? Vagy másnál ilyenek a mindennapok egy másfél éves gyerekkel?

#18 hónapos gyerek
2021. jan. 11. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokaknál ilyen, nálunk is ez volt. Nem akarlak elkeseríteni, de egy darabig még nem lesz jobb, sőt.
2021. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mintha szóról szòra a mi napjainkat irtad volna le. Szerintem ez most ilyen idoszak nekik
2021. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 14 hónaposommal dettó ugyanez. Nagyon sok türelem kell hozzájuk. Akkor nem sok jóra számítok,ez eltart egy darabig.
2021. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyen korú és pont ilyen. Csak odakint az udvaron lehet vele meglenni ezért vettem neki overalt és kint vagyunk ködben és esőben is :)
2021. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ennyi idős volt a lányom, nálunk is ez volt kb. Jövő hónapban lesz kétéves, de most sem sokkal jobb a helyzet.
2021. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Reni 28 ***** válasza:
100%
2,5 éves kisfiam van, nálunk is ilyen egy nap, már benne van a dackorszakban, rettentően nehéz vele
2021. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak mi küszködünk nap mint nap. És nem úgy tűnik hogy ennek egyhamar vége lesz. Már van egy 8 éves lányom, ő is hisztis volt de ami most van....vagy csak az idő megszépíti az emlékeket.😅 Nem is igazán a hisztiroham,inkább az egész napos nyűglődés, amikor semmi nem jó kikészítő. Abban bízom majd ha beszélni fog könnyebb lesz... Vagy nem😅
2021. jan. 11. 17:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben bízom. Pont most panaszkodtam anyámnak ugyanezekre mint te. Ő azt mondta 3 éves voltam amikor már alkudoztunk,hogy jó akkor ha ezt hagyod megcsinálni akkor utána bábozunk meg ilyesmi. És akkor már megértettem,türelmesebb voltam,addig elfoglaltam magam. De hát az még másfél év.😁


3as voltam.

2021. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet, szintén 18 hónapos. Annyival kiegészítem, hogy az éjszakák is borzalmasak. Sokszor felébred, de ha átmegyek hamar visszaalszik. Már feladtam az egészet és inkább vele alszom, így egy fokkal jobb.
2021. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nálunk is változó hogy alszik éjszaka. Van hogy 5x is fel kel keljek hozzá de jobb éjszakákon 1x vagy 2x.Még soha nem aludta át az éjszakát.... 😕 Lehet a fogzás is bekavar, vagy nem tudom, mindig fogom valamire🙉
2021. jan. 11. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!