Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor viszitek ki a levegőre...

Mikor viszitek ki a levegőre a majdnem 3 hós babátokat?

Figyelt kérdés

Sosem tudom mikor lenne a leg megfelelőbb mivel majdnem mindig mikor kiviszem kb fel óráig van el,de utánna már ordítva hozom haza.

Tegnap is igy jártam,levittem 5 körül délután, etetés után mivel már amúgy is nyűgös volt,gondoltam el alszik a babakocsiban.El is aludt 10 perc után kb 20 percet aludt aztán felkelt és még el volt 15percet utánna sirni kezdett és már nem akart vissza aludni és a babakocsiban sem hallgatott.

Adjatok tanácsot mikor a legjobb kivinni és mennyit,illetve miben viszitek ki.



2021. aug. 10. 14:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyébként baj lenne ha abban vinném le esetleg naponta fél órát?

Vagy szoktassam a kocsihoz inkább mert csak abban fog szeretni sétálni?

2021. aug. 10. 17:39
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
A hordozókendő nagyon jó a babának és neked is. Én imádom hordozni, eleinte rugalmasba, aztán mei tai, később csatosba szeretném háton. Az hogy fogja e szeretni akkor derül ki. Az én babám csak aludni szeret benne, vagy ha idegen helyen vagyunk alvásidőbe az a legegyszerűbb megoldás
2021. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

25 fok felett semmiképpen nem viszem ki 10 óra/12 óra után egészen este 16/18 óráig.

Túl meleg van még nekem is.

Reggel 6-kor kelünk,általában 7-9 közt megyünk ki amikor sikerül.

15-45 perc közötti időre.

2021. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

12,én nem bírom ezt a hordozósdit.

Nekem nagyon melegem van tőle,még itthon is pedig klíma van..

2021. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!