Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsikremet ajanlanatok?

Melyik popsikremet ajanlanatok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Bepanthen
Sudocrem
Chicco
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből a sudocremet. Egyébként én nagyon szerettem a gyógyszertári kikeverőset is.
2021. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi Neogranormon-t hasznalunk.
2021. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Sudocremet használunk az elejétől, nagyon bevált. Drága, de takarékos, egy 250 gr-os tégelyt kb 10 hónapja használok, és még kb az 1/5-e megvan, pedig minden peluscsere után bekenem a fenekét. Gyorsan leviszi a pirosságot, és az illata is jó.

Kislányoknál viszont vigyázni kell vele, hogy a hüvelybemenethez ne kerüljön belőle, mert sokszor ez okozza a kisajak összenövéseket (lányom van, semmi problémája nincs).

2021. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Sokáig a gyógyszertárasat használtam aztán a sudocremet a mai napig is. Bepanthen nem tetszett a bőrének meg az nagyon zsíros volt.
2021. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből a sudocrem, de én nagyon szeretem még a dora natura levendulás popsikrémet is!
2021. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kórházban kaptunk barna macis babyboxot. Abban volt 3 féle minta. Sudocreme, bepanthen baby és neogranormon baby. Állagra a bepanthen baby volt a legjobb. A neogranormon babyt nem szerettem, kb mint valami ragasztó. Sudocreme jó, leviszi a pirosságot, de ha elfogy nem veszek másikat. (egy kis tapasztalat miatt, beleettem a savanyú káposztába ami rendesen meghajtott. Gondoltam az érzékeny felemet bekenem Sudocreme-mel, hát azt hittem összepisilem magam annyira csípett) Szóval inkább kipróbálom a bepanthen baby-t.
2021. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek :)
2021. aug. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!