Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok mondani neveket?

Tudnátok mondani neveket?

Figyelt kérdés

Olyan fiú- és lányneveket keresek, amelyek nem túlzottan gyakoriak (mint például a Máté, Bence, Zoé, stb.) és nincs ez a nagyon modern hangzásuk (Nara, Lora, Medox, stb.).


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 11. 18:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%

10#

Elsőnek már évekkel előtte pontosan tudtuk hogyan fogják hívni.

a másodiknál fél időnél még mindig bizonytalan volt. Szülés előtt 3 héttel lett fix.

a legkisebbnél hamar meg lett.

De nem voltam lusta, hanem leültem és végig nyálaztam a neveket,és együtt döntöttünk férjemmel.


Mindig fenakadok mikor valaki ennyire életképtelen és lusta.. Persze könnyebb kiírni a kérdést mint guglizni..

2021. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ábel, Leó, Erika, Márta.
2021. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

#11 én is végig nyálaztam a férjemmel vagy 3x.

De sosem zavart az ilyen kérdés. Simán ajánlhat valaki olyat, ami felett átsiklott.

2021. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Lívia, Lídia, Melinda, Virág, Helga


Hunor, Lénárd, Lóránt, Lehel, Árpád

2021. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

a kedves válaszolóknak, akiknek nem akad jobb dolga, mint egy ártatlan kérdést fikázni:


átolvastam a női és férfinevek listáját is. többször is:) és erre valószínűleg még sokszor sor kerül majd.

a kérdést azért írtam ki, mert úgy gondoltam, hogy lehetséges, hogy egy új kontextusban másként érződik majd egy név és megtetszik. történt már ilyen. a kérdés oka nem a lustaság volt, de megértem miért jöhetett át akként.


mégis, véleményem szerint az ilyesfajta negatív hozzászólás teljesen felesleges, úgyhogy megköszönném, ha a továbbiakban kerülnénk a hasonló szükségtelen kommentek írását.

2021. aug. 11. 20:14
 16/31 A kérdező kommentje:
azoknak pedig, akik rendesen megválaszolták a kérdést, köszönöm!
2021. aug. 11. 20:16
 17/31 anonim ***** válasza:
31%
😂 Jha persze...
2021. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Zalán,Dávid,Patrik,Dániel,Olivér,Krisztián,Kristóf,Vencel,Benedikt,Nataniel.


Kamilla,Laura,Blanka,Jázmin,Flóra,Petra.

2021. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Derjaderja ***** válasza:
100%

Dalma, Ágnes, Éva, Gabriella, Fruzsina, Ildikó, Gerda, Gréta, Mariann, Márta, Ilma, Rita, Rebeka, Emese, Johanna, Szonja, Alíz, Veronika, Barbara, Anikó, Csilla.


Róbert, Imre, Attila, Bernát, Gábor, Tamás, Zsolt, Péter, Patrik, Emil, Zsigmond, Dénes, Kristóf, Márton, Nándor, Teodor, Boldizsár, Arnold, Szabolcs

2021. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Zita, Lilla, Éva (Vica), Alina

Márton, Sámuel, Ábel, Miklós

2021. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!