Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor azt írjátok, a babátok...

Amikor azt írjátok, a babátok szeret ölben lenni, ezt hogy értitek? Leültök vele az ágyra pl. és az öletekben van, vagy kézben szeret lenni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert az én lányom már nem alszik el kézben,ölben meg pláne,csak úgy van el ha kézben tartom sétálok vele,de néha olyan jó lenne ha odakuporodna az ölembe és nyugton maradna,de csak kiugrik a kezemből,forog-pörög.
2008. dec. 10. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a lányod? Az enyém 4 hós múlt, szeret ölben lenni abban az értelemben, hogy beleültetem az ölembe és énekelek neki, mesélek, mondókázunk... Kézben is szeret lenni, akár állunk, akár sétálunk vele. Elaludni viszont sohasem kézben szokott. Lerakom, szopi és vagy bealszik cicin, vagy jóllakik, kicsit még játszik, beszélget és már alszik is. Kézben csak akkor alszik el, ha nagyon álmos. Pl. a múltkor amíg én próbán voltam (éneklek) addig apja sétálgatott vele, úgy elaludt. Vagy néha hordozókendőben, bevásárlás közben.
2008. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos
2008. dec. 10. 07:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szinte egyidősek. Az első válaszoló vagyok. :-)

Mindig ölben altatod a picurt? Az én lányom már csak azért se szeret ölben elaludni, mert nem fér már el kényelmesen, ő meg szeret elnyújtózni. Nem lehet, hogy a tiéd is azért "pörög-forog"? Az én picim is ezzel jelzi, ha már nem kényelmes neki.

2008. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én sosem altattam kézben, mert nehéznek tartottam. Az apja is csak az elején. Próbáld meg, hogy az ágyában altatod.
2008. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ölben az enyém sem alszik el. Kb 1 hete viszont ha leteszem sír, szinte egész nap dajkálni kell. Ülve is jó vagy ha sétálok vele azt sem bánja. De én sem tudom miért kezdte, előtte olyan szépen eljátszott, ha letettem. Remélem, hogy visszaszokik, mert így semmit sem tudok csinálni mellette.
2008. dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem,nem altatom ölben,nem tudom,ezért kérdeztem nektek milyen amikor azt írjátok ölben van,meg ölben alszik.Most szokott vissza a babakocsira,eddig elaludt egyedül a kiságyban.

Csak néha jó lenne ha elmaradna az ölemben amikor játszunk is pl.Mint ahogy az első válaszoló írta.Köszönöm a válaszokat!

2008. dec. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!