Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek melyik játékot...

1 évesnek melyik játékot választanátok?

Figyelt kérdés

Csak példák, nem feltétlen ezt a márkát vagy erről az oldalról csak hirtelen ezeket találtam.


Ezt:

[link]


Vagy ezt:

[link]


Esetleg más javaslat?



2021. aug. 14. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából ez a kettő majdnem ugyanolyan. Nekünk az elsőhöz hasonló van, golyókkal, nem annyira izgatja. Van felhúzós autó és azt imádja nézni hogy lezúg a szakadékról (kanapé). Szóval szerintem jobban tetszene az enyémnek a 2.



Unokatesójának viszont nagyon tetszett a labdás spirál.


Szerintem mindegy melyiket veszed lutri, melyik tetszene.

2021. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Én manapság nem is tudok rokon gyerekeknek normális ajándékot venni, mert egyszerűen vagy nem érdekli őket vagy mindenük megvan. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Elképesztő mennyiségű műanyag hulladék van felhalmozva játék címen egyes családoknál. Pedig nem is vagyok öko harcos, de ennyi kacat szerintem is felesleges.

2021. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekunk az autos verzio van rozsaszinben, a kislanyome. Imádja.
2021. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont 4 napja vettem a fiamnak a Tescoban a Clementoni féle játékot.

Neki nagyon tetszett.2 golyó van hozzá,neked kell ráragasztani a darabokra a figurákat.:D

Több féleképpen össze lehet rakni,de kicsit eleinte rá kell érezni az összeillesztésre,és nem minden darab tartja olyan stabilan a szerkezetet mint kellene.A magasan összerakottak stabilabbak,amik lejtősen vannak könnyen borulnak.


Szerintem megérte azt a 6000ft-ot,vettem már bénább játékot is ilyen árban amit megbántam,mert egy napot se játszott vele..

2021. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!