Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma hoztuk haza babánkat a...

Ma hoztuk haza babánkat a kórházból, de kisfiam időközben tüsszög és teli van az orra. Nagyon szeretné a testvérét simogatni, de félek, hogy elkapja tőle, hiába enyhültek a tünetei. Védi valami a babát?

Figyelt kérdés
Még nem indult be a tejtermelésem sem.A picur pedig már a cumiját is a baba szájába dugta.Nagyon félek.
2010. aug. 29. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szoptasd ahányszor csak igényli. Valamennyi tejcsi úgyis van benne, és így indul be a tejtermelés is. Igyál alkoholmentes sört, az árpamaláta nagyon jó tejelválasztás serkentő.

Mivel "egy légtérben" vannak nem nagyon tudsz mit tenni sajnos, elzárni nem tudod és nem is kell. Én is éppen így voltam 6 hónapja, nekem nem kapta el a picuri.

2010. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos elzárni úgysem tudod tőle. Mosd a nagyobb kezét mielőtt hozzáér a picihez és figyeld hogy ne dugja a cumit többet a szájába, és próbáld szoptatni a picit. Nem valószínű hogy elkapja.
2010. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi újság? Hogy vagytok?
2010. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre minden ok, kopp-kopp.2 évesem kezd kigyógyulni, pici sem tűnik betegnek.Csak nincs elég tejem, jó lenne egy tuti tipp.
2010. szept. 2. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a more milket. Nekem csak ez segített. Az elsővel nem volt tejem, akkor nem vettem. A másodikat 9 hónapja szoptatom, pedig az első héten semmi nem volt.
2010. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És szoptass szoptass szoptass. Ha kell óránként.
2010. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!