Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám megeszik egyszerre...

4 hós babám megeszik egyszerre egy üveg bébiételt de fél óra múlva megint éhes. Mit csináljak hogy táplálóbb legyen és ne legyen éhes utána?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hós babának már te is csinálhatsz krumplit répával nyugodtan,nálunk is a bébiételből képes volt meg enni ennyit.Amit én csináltam neki az laktatóbb volt.Milyen bébi ételt adsz neki?
2008. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Üveges alma-őszit,sütőtököt,alma-sütőtököt,banán-őszit.Répát még nem adtam, de a krumpli nem tetszett neki.
2008. dec. 10. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezeket a bébi ételeket is dúsithatod főtt krumplival,ezek nekünk se voltak táplálok.A védő nő mondta hogy nyugodten kis főtt krupliva lehet dúsítani.Próbáld ki,és muszály lessz megkedvelnie a krumplit, mert később ha főzől neki mindent krumlival kell sűríteni
2008. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt ma meg is próbálom.
2008. dec. 10. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Nagy tévedésben vagytok, a kérdés írója és a válaszolók is. A gyerek azért éhes, mert nem kap az életkorának megfelelő táplálékot és amit kap, azt a szervezete még nem képes lebontani, tehát eteted ugyan a gyereket, de minek, ha úgyse hasznosítja... 6 hónapos kor előtt egyszerűen NEM tudja megemészteni csak az anyatejet, vagy ennek híjján a tápszert. Nagyon korai bébiétellel eteni, ennek nem lesz jó vége.
2008. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
krumlpit adj neki ezekkel, mert ugy laktatobb sima zöldséggel-gyümivel ne lekik jol! és fehérje sincs benne plusz keverj egy kis tejcit vagy tápszert hozzá!
2008. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van az utolsónak még ha mindig lepontozzátok a jó válaszokat akkor is! gondolkozatok már egy kicsit a sok hülyeség helyett.
2008. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyesek a gyerekorvosnál is okosabbak, legalábbis annak hiszik magukat.

Miért ne lehetne 6 hós kor előtt mást is enni?

Szerinted régen min nőttek fel a babák anyatej hiánya esetén?

A 4 hós kortól adható bébiételek akkor mire valók?

Nekünk a gyerekorvos írt fel tejpépet, és abba keverhetek neki gyümölcspépet.

4 hós a kisfiam és már evett almát, s.répát és ma ettünk sütőtököt is. Mindet megeszi én meg is emészti, ez a kakin látszik.

Próbálj meg tejpéppel keverni, úgy laktatósabb.

2008. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolják néhányan, hogy minden gyereknek az jó ami az ővéiknek? Igenis vannak babák, akik már 4 hósan is krumpilt esznek, és vannak akik még 8 hósan is szopcsiznak. Ki mit lát jónak, azt tegye. 30-35 évvel ezelőtt, családunkba nagyi egyik lánya már 2,5 hósan szinte mindent evett, mert kevés volt a teje, és ugye akkor még bébiétel sehol. Másik lánya csak szopcsizott 8 hós koráig, mégis ő az aki beteges, és vékonyka. ??? Tegyük hozzá, hogy akkoriban minden bio volt a kiskertből! Úgy gondolom ma is ezel félék a gyerekek. Minden anya maga tudja, hogy mi jó a saját csemetéjének. Én már most is adok Normaflore-t a gyerekemek, (3 hós) és ha hozzátáplálás lesz akkor is kapni fog.
2008. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!