Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az is meg fogja nyugtatni?...

Az is meg fogja nyugtatni? Babám 4 hónapos, reggel és este elalvás előtt szopizik még, mostanában, mivel nem hajlandó du. Aludni, este azon is alszik el olyan fáradt már addigra.

Figyelt kérdés
Bármennyire fel van pörögve,a szopi hatására könnyen elalszik,megnyugszik,de nem tudom mi lesz akkor ha már nem szopizik.Természetesen valami tejalapú italt fog kapni ,(még nem tudom miből,mert cumisüveget sosem használtunk),csak arra volnék kíváncsi az is nyugtatólag fog-e rá hatni....
2010. aug. 29. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
14 hónapos
2010. aug. 29. 20:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy cicin alszik el. Ilyenkor több prolaktin hormon termelődik, ez is nyugtató hatású, meg a tejed is zsírosabb, laktatóbb.


Az én babám 5 hónapos, sajnos nem szopizik. Én cumival altatom, ez is nyugtatólag hat rá. Napközben nem kell neki, kiköpi. Szóval van lehetőség a cicin kívül.


Azonban nagyon fontos, hogy amikor már van foga, sosem szabad cumisüveggel ágyba küldeni, mert a tejfogak nagyon könnye megromlanak. Az éjszakai cumisüvegében csak víz legyen, ne legyen benne se anyatej (az is cukros), se tápszer, pláne ne tea vagy gyümölcslé.

2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, csak most olvastam, hogy 14 hónapos... Akkor passz.
2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 15 hónapos, ő is még reggel és este éefekvés előtt szopizik. Ezen már én is gondolkodtam mostanában, hogy vajon mi lesz esténként ha már nem cicizik. Szerintem ha eddig nem használtatok ti sem cumisüveget, akkor arra már nem kellene rászoktatni. Én szerintem fürdés után adok majd neki egy pohár tejitalt, aztán fogmosás és lefekszem vele az ágyba, odabújik majd hozzám és remélhetőleg hamar elalszik, én így tervezem :)
2010. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!