Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gond mi változott...

Mi lehet a gond mi változott meg az 5 hetes kisbabámnál?

Figyelt kérdés

A helyzetünk a következő: A kisfiam múlt héten csütörtökön és pénteken szenvedett hasfájással és nehezen jött neki a kaki pénteken ( csak szélcső után volt neki) estére szerencsére elmúlt szépen el is aludt majd a szombati napon mintha minden megváltozott volna. Egésznap sirt sehogy nem volt jó az étkezésünk is teljesen felborult egyszer evett 120 milit majd rá egy fél egy órával megint evett 40-50 milit egész nap ossz vissz aludt 1,5 2 órát de estére minden rendben volt egy kiadós séta után, majd hajnalban újra kezdődött minden. Vasárnap este megint minden tökéletes volt szintén a séta hatására és a hétfő káosz volt megint am hétfő este az idő végett nem tudtunk elmenni sétálni és ami ment nappal az folytatódott este. Teljes kétségbe esésembe felhívtam anyukamat és este 11-kor cuccoltunk át hozzá ( 1 km lakik). És mint akit kicseréltek egyből elaludt nem kellett ölbe legyen 1 órát nem kellett ringatni semmit. Bevittuk a konyhába a baba hordozóba es amíg elmondtam anyumnak milyen napunk volt elaludt. Egész nap ilyen volt. Nem igényelte hogy 0-24 kézbe legyen. Délután aztán haza jöttünk gondolván úgyis minden rendbe lesz. Itthon viszont minden visszaállt a régi kerékvágásba 8 óta sirt nagy nehezen evett es csak a kézbe volt el mint előtte napokon. Az altatás majdnem 1,5-ba telt de még most se alszik mélyen.

Mi lehet a gond? Most este anyum is átjött látta mi a helyzet ha itthon vagyunk es teljesen értetlenül áll ő is a dolgok elé. Van egy cicank es azt mondja hogy biztos beugrott az agyba de ez fix hogy nem történt meg mert a szobába ha én vagxok csak bent se jöhet be plusz a haz bármely sarkába sincs meg a kisfiam. Addig sír míg nem tud nézelődni majd 3-4 órán keresztül kell vinni a házba majd utána 1,5-2 órán keresztul kell altatni es csak ha nagyon alszik tudjuk berakni a kiságyába.

Segítsetek mert mar teljesen ki készültem! Én csinálok valamit rosszul? Valami nem jó neki?



2021. aug. 18. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent jól csinálsz,csak fáj a pocakja. Ez sajnos egy ilyen időszak,de el fog múlni. Ne aggódj minden rendben lesz. Hallgass az ösztöneidre. Te tudod a legjobban, hogy mire van szüksége.
2021. aug. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasfájós.
2021. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasfájás-Espumisan,Co-lactase kid csepp

Növekedési ugrás- Sok szeretgetés,cipelés,cicizés

Lehet érzi, hogy már te is stresszelsz.- Tipp.: Mikor altatod próbálj nem rágörcsölni, dúdolj neki, és próbáld elterelni a gondolataidat. Pl.; Mit tervezel az nap csinálni? Mik a terveid? stb.

Így te is egyből megnyugszol.


Nekem is múlt héten csak az apja kezében aludt el. Nem tudom miért. Ilyen napja volt, pedig fél éves lesz már.

2021. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tornáztasd.

Ahogy olvaslak minden mozgás mozgatás után nyugi van.

Fáj a hasa egyébként ez egyértelmű... a tornától kimegy belőle a szél és nem fáj a poci.

2021. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!