Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is szokott úgy üvölteni...

Másnak is szokott úgy üvölteni a babája, ha valami nem tetszik neki (pl. vizsgálatkor), hogy teljesen belelilul, és nem is vesz levegőt? Hogy szoktad kezelni?

Figyelt kérdés
Megyünk Dévényeshez is, amiről hallottam, hogy minden baba utálja, már előre félek. Mit lehet tenni ilyenkor, amikor biztosan hosszabban lesz valami olyan, amit nagyon nem szeret?
2021. aug. 18. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Bele kell fújni az arcába. Kizökkenti és vesz egy nagy levegőt. 😊
2021. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi sírás után jutbelmerre a szintre?
2021. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jut el erre, bocsi
2021. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pár perc alatt. Pl. csípőultrahangnál nem tetszett neki, hogy lefogták egy rövid ideig. Oltás, vérvétel viszont nem váltotta ki, mert azokon gyorsan túlesett, és felvehettem, magamhoz ölelhettem. De a Dévény-torna jó sokáig fog tartani...
2021. aug. 18. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi idős?
2021. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2,5 hónapos.
2021. aug. 18. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban pontosan így üvöltött minden nap fürdetés után addig, amíg a szájába nem raktam a cicit. Most lassan fél éves, most is sír de nem vészes. A gyógytornásznál sima átvizsgálást kb 20percig tűrte utána beszélni se tudtunk mert nem hallottuk egymást. Vese uhn alig tudtam lefogni annyira rázendített. A ráfújós módszer amúgy hatásos bár van amikor az se segít. Felveszem, csitítgatom, nyugtatom. Semmiképp se idegesítem magam rajta, hogy jajj mennyire kínos,hogy sír. Baba, máshogy nem tudja kifejezni magát. Ha ennyire nem tetszik neki valami akkor ez van. Viszonylag hamar abbahagyja ezt a 110%os ordítást, utána csak nyöszög
2021. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!