Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babát koncertre...

Fél éves babát koncertre vinni menő vagy gáz?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnél láttam. Csatos hordozóban, fülvédővel. Komment alatta, hogy mennyire menő szülők, hogy koncertre mennek a gyerekkel.
2021. aug. 21. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem csak szánalmasak, akik görcsösen ragaszkodnak a régi életükhöz
2021. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Igazából anyuka szerintem ismeri a saját gyerekét, ha hisztis gyerek lenne nem tudná magával vinni .
2021. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Menő
2021. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%

És mi baja is lett ettől a gyereknek?

Vagy csak az szúrja a szemed, hogy nem a 4 fal között él a gyerek 3 éves koráig?

2021. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
gáz
2021. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Csak nem egy Budapest Parkos buli volt most a napokban?

Lehet, hogy pont ugyanazt a képet láttuk.

A kommemtelő szerint iszonyat menők, szerintem meg pont nem. Ekkora gyereket nem vinnék ilyen helyre.

2021. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki úgy nevel gyereket, ahogy jónak látja. Nem látok egyébként ebben semmi kivetnivalót, különösen, mert írod hogy volt a gyereken fülvédő. Tehát a szülők igyekeztek odafigyelni, hogy a koncert ne ártson a baba hallásának. Meg nyilván, gondolom nem az első sorban álltak.
2021. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Nevetséges. Ez a tipikusan izzadtságszagú, erőltetett: én majd megmutatom, hogy mindent lehet csecsemővel is. Természetesen ki is kell posztolni, mert nem elég ám átélni (mert átélni nem volt olyan jó, de a posztra érkező lájkok azért jól esnek).
2021. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem vinném, neki az nem élvezet. Annyi minden van, amit közösen lehet csinálni a babával, és mindwnkinek jó, egy esti koncert nem ilyen. Kirándulás, étterem, hajókázás, stb stb stb
2021. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
79%
Nem vinném, a gyerek sem élvezné szerintem és a szülők sem, esetleg mások élményét is eltudja rontani egy ilyen kis gyerek.
2021. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!