Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit érdemes vinni koncertre?

Mit érdemes vinni koncertre?

Figyelt kérdés
Tervezek a jövőben Billie Eilish koncertre menni, csak még nincs tapasztalatom a koncertekkel hogy mit és hogyan kell. Valaki be tudna avatni?

2020. máj. 10. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A koncerthelyszínek honlapján fel van tüntetve, hogy mit nem lehet bevinni. De általánosságban elmondható, hogy üdítőt, kés, szúró-, vágóeszközt.
2020. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NikiKING ***** válasza:
90%
Vizet, hogy ne halj szomjan. Telefont az magától értetődő. Zsepit ha elfogyna a wcből a wcpapír. Kaját meg mindenhol máshogy, van ahol lehet van ahol nem.
2020. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajánlatos minél kevesebb dolgot, koncertre bulizni megy az ember nem kirándulni. Neked is, és a körülötted állóknak is idegesítő lesz ha megjelensz egy hatalmas batyuval.

Olyan táskát javaslok amit nem kell fogni vagy igazgatni, de könnyen hozzáférhető, picike vállon átvethető táskát vagy övtáskát, rettentő idegesítő tud lenni ha tele van a kezed folyton. Ha van nagyon mély zsebű nadrágod (vagy fiú vagy és helyből normális zsebeket kapsz) akkor lehet hogy az is elég.

Ami mindenképp legyen nálad: telefon, valamennyi pénz, koncertjegy, személyi igazolvány, bármi ami az odajutáshoz kell (bérlet, kocsikulcs, taxipénz, lakáskulcs, stb) és egy kis csomag zsepi. Illetve nézd meg van-e ruhatár a helyszínen, és ha igen, hogy lehet fizetni. Belefutottam már hogy két eurós érmével működött nálam meg csak bankkártya volt.

Ami nálam még pluszba szokott lenni: rúzs hogyha igazítani kell, néha egy fejfájáscsillapító, és vagy két tampon meg egy öngyújtó, egyrészt ha nekem kell, másrészt ha valaki másnál nincs, leszek én a jó fej

Amit nem szoktak beengedni: víz és bármilyen üdítő. Semmilyen önvédelmi eszközt vagy szúró/vágóeszközt, ez alatt nem azt kell érteni hogy a konyhakést hagyd otthon (bár nyilván azt is) hanem hogy a körömollót, a svájcibicskát és a paprikaspray-t se felejtsd el kivenni a táskádból. Esernyőt sok helyen lerakatják ruhatárba, ha nincs ruhatár megszívtad, egyszerűbb ha nem viszel. A hátizsákokat, nagy táskákat sok helyen szintén lerakatják.

2020. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oda én csak egy kétliteres popcornt vinnék.
2020. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!