Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máshol sincs prevena oltás?

Máshol sincs prevena oltás?

Figyelt kérdés
Októberben iratkoztunk fel és még nem jött meg, Győri vagyok.
2008. dec. 10. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben is hiányzott, nem kaptuk meg időben. Aztán szóltak hogy 8 db érkezett és aki hamarabb megy az kap. Lehet hogy csak beetetés volt aztán meg fizetni kell érte.
2008. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ingyenesen jár, mi Pest megyében lakunk, megkaptuk. Ne hagyjátok annyiban!
2008. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi tegnap kaptuk meg a 2.-at.Nálunk mindenki megkapta aki megrendelte /ingyen 2 éves kor alatt/.Szerintem se hagyd annyiban!Bács-Kiskun m.Kkfháza.
2008. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban ingyenesen járna az oltás, de hiánycikk lett, mert nagyon sokan kérték. A mi háziorvosunk mondta, hogy kaptak egy körlevelet, hogy már csak azok kaphatnak ilyen oltást, akiknél elkezdték, mert kevés van belőle. Szóval ki tudja lesz-e még...
2008. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi megkaptuk már az elsőt,de a másodikat mg nem,mert sajnos nálunk sincs(Nyíregyháza). De reménykedek,hogy lesz még...
2008. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szentlőrinckátai vagyok,és nálunk egy adag megjött,az én babám nem kapta még meg,pedig szeptemberbe fől írtak.Azt mondta a védőnő hogy ugyan egy adaggal már be oltották a nagyobbakat, de nem biztos hogy a másodikat meg kapják mert nincs oltó anyag
2008. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Veresegyházon sincs. Az elsőt megkaptuk, a 2. nincs,mivel kifutunk az időből (max.6 hét az ideális eltérés a két szuri között)receptre megvettük, 4700 ft. Annyira nem vészes az ára, és hamár elkezdtük akkor folytassuk is...nem várunk a hülye államara, majd a 3-at ingyen kapja, ha addigra megérkezik...
2008. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk van.Mi ma voltunk a 2. oltáson.A barátnőm pedig az elsőn.Ők is megkapták.Pest megyében lakunk.Egyébként erről hallottatok?

[link]

2008. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!