Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam mellé hamarosan...

Kisfiam mellé hamarosan érkezik a kistesó. Marcell (Marci) nevű kisfiú mellé milyen név illene szerintetek a tesónak? Lány és fiú név is érdekelne. :)

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Levente.
2021. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok a babához!


Én nem értettem sose, hogy miért a másik tesó nevéhez igazítják a kistesó nevét. Úgyhogy erre mindig úgy próbálok válaszolni, hogyha a gyerekek nevét kiabálom egymás után, az hogy hangzana (stílusban).


"MARCI! LEVI! GYERTEK IDE!"


Szerintem a Levente illik, mert egy Marci becézéshez a Levi elmegy. Nem is rímel, mivel az egyik a-i, a másik e-i.


"MARCI! LIZA! GYERTEK IDE!"


Szerintem a Liza is szép név.

2021. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Levente, Olivér, Máté

Léna, Lara, Vanda

2021. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Marci és Julcsi a gyerekeim neve.

Ha fiú lenne a kicsi akkor Ricsi lett vna.

2021. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyen Mercedes... a Mária , Nézd meg melyik nevek vannak a naptárban az előző vagy következő napon
2021. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Csanád

Hilda

2021. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Első körben nem a nagyobb gyerek nevéhez igazítanám a kisebb gyerek nevét, hanem a vezetéknévhez...
2021. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bence, Levente

Lilla, Nóra

:)

2021. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dániel, Kristóf, Krisztián, Henrik, Gábor, Dénes, Flórián, Zsombor, Zsolt, Mihály, Miklós, Máté, Márk, Imre, Norbert, Róbert, Csaba, Szabolcs, Olivér, Tamás, Tódor, Rómeó, Patrik, Donát, László, Ottó, Attila, Árpád

Henriett(a), Krisztina, Anett, Zsanett, Barbara, Anna, Annabella, Judit, Jusztina, Hanga, Georgina, Dorina, Donatella, Mirjam, Médea, Tímea, Titanilla, Anasztázia, Csenge, Amarilla, Etelka, Zsófia, Szofia, Tünde, Olga, Johanna, Klaudiána

2021. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Vivi, Dóri, Nola

Dani, Gergő, Zsombor

2021. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!