Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Marcelles anyukák!...

Kedves Marcelles anyukák! Tényleg minden Marcell eleven és kezelhetetlen gyerkőc? Ennyire kötelezne a név?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy igen is van nyugodt és szófogadó Marcell gyerek is a világon. Ezt a nevet szánom a kisfiamnak, csak elrettent a rengeteg őrült Marcell gyerek :-)
2017. ápr. 13. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem alsoban volt Marcell osztalytarsam, annal csendesebb "mamlasz" gyereket meg most sem ismerek. Mar 22 eves, de fbn latom, meg mindig nem tunik valami lazadonak v
2017. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Én egy Marcellt ismerek, nagyon rossz gyerek volt mindig, most már huszon éves, de az érettségije sincs meg, mert 3 suliból is kirúgták, többször bukott. Szerintem érdemes megnézni a név jelentését, nekünk a családban mindenkire illik.
2017. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy hulyeseg. A nevtol nem lesz ilyen vagy olyan egy gyerek.....a nevelestol es a jellemetol lesz valamilyen.
2017. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A név nem kötelez ilyen értelemben, a keresztnév meg nopláne nem. Igaz, nincs ilyen nevű gyermekem, nekem a férjem Marcell, 44 éves, az ő korosztályában ez még abszolút nem volt gyakori. Amennyire a családi legendáriumból tudom, nem volt különösebben égetni való, rossz gyerek, inkább feltűnően okos és találékony, amivel olykor-olykor rafkós módon vissza is élt a kis galád. Felnővén inkább introvertált, ami pedig a temperamentumát illeti, nyugodt, birka türelmű (ez nyilván később alakult ki), bár szenvedélyesen érvel. Az, hogy épp milyen Marcellek vannak a környezetedben semmit nem jelent,ők pont olyanok és kész. Nyilván nem a keresztnevük okán, hanem pusztán véletlenül.
2017. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Egy Marcellt ismerek, már ő is 35 éves. Nyugodt, halk szavú, türelmes ember. Suliban is ilyen volt​.

Nekem az égetni való rossz gyerekre Tiborok és Péterek ugranak be. :)

2017. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az unokatesóm Marcell. Ő nyugodt, nagyon okos, kémikus. Sose volt vele gond.
2017. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 babyboom567 ***** válasza:
58%
Azért gondolod így,mert a Marcell az 5. leggyakoribb név,meg neked tetszik,és odafigyelsz rá.Én kisfiam is Marcell,bár még csak 4 hónapos,egy álom baba.Éjjel alszik,egyszer kel enni kb 10 percre,aztán alszik tovább.Simán elnézeget az ágyában nappal is(főleg reggel).Nem tudom milyen lesz nagynak,remélem ilyen marad:)
2017. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jár egy Marcell a bölcsibe ahol dolgozom.Nyugodt,szófogadó,érzékeny aranyos,bújós kisfiú
2017. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat. Igazatok lehet, nem létezik, hogy ennyire a néven múljon egy személyiség, persze nevelés, jellem annál inkább, csak mégis annyira szembeötlő volt, de biztosan azért, mert olyan sok Marcell van manapság
2017. ápr. 15. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!