Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerint szoptatott...

Igény szerint szoptatott kisfiam széklete anyósom szerint híg. Tényleg?

Figyelt kérdés

Ő a második fiam az első 2 hetesen tápszeresblett, szóval nincs tapasztalat.

Kisfiam ma fürdéskor mikor engedtem a vizét pont elengedett egy adagot(a nagykád szélére). Anyós pont ott volt és megjegyezte hogy mindíg ilyen híg?. Mondtam neki hogy ilyesmi. Nem szoktam nagyítóval nézni. Amúgy egy kicsit olyan híg krémes forma kaki volt, nem vizes, folyos annyira. Szerinte sokkal sűrűbb kellene hogy legyen.


4 hetes lesz amúgy szegények még csak


2021. aug. 29. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is hígat tud csak...

3 napos kora ota ugyanolyan neki, a védőnőnél az egy hónapos stáuszon is épp kijött belőle egy adag, aki erre annyit mondott, hogy széklete normalis, és behúzta a papírkájára 😅

2021. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babàm kakija mindig hìg volt. Bónuszkent nem volt büdös sem, joghurt szaga volt.
2021. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 4 hetes anyatejes babának nem kell, hogy sűrű kakija legyen. Majd a hozzátápláláskor fog változni.
2021. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondoltam.
2021. aug. 30. 03:56
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Az első 3 hónapban nekünk is inkább folyós volt, kicsit később lett fogkrém-állagú, aztán olyan rendesen kemény meg összeállós meg formázott meg már csak a hozzátáplálás után. Szerintem normális, végülis mégis mitől lenne sűrű, csak tejet kap, abból azért nehéz szilárdat generálni.
2021. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elég híg, sokszor nyálkás, nem mondanám ,,pépesnek", ahogy a nagykönyv írja- annál hígabb. Doktornő pont látta státuszon, szerinte oké.
2021. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!