Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos szoptatott babám...

3 hónapos szoptatott babám eddig minden pelust telepakolt, de egy hete csak elvétve van széklete. Etetés után keservesen sír a pici, de aztán megnyugszik. Más is tapasztalt ilyet a gyermekénél?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint egy hét után kell csak beavatkozni, addig nincs gond. Tornáztatotm, masszírozom, de nincs eredmény.Hány nap után adnátok kamillateát neki?
2009. jún. 28. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy hónaposan kezdődött. Azóta egy-két naponta kakil, de volt már 4 nap is. És nyűglődik kaja után, de nem sokat.

Én két nap után adtam kamillát, jó hangos bélmunka lett az eredménye, nem kaki...

Elején ittam laktoherb teát, aztán nem. Most megint iszom, hátha és vagy véletlen egybeesés vagy befolyásolja:) de tegnap is, ma is volt kaki (sőt ma volt egy kis ráadás is délben)

A köménymagos leves is segíthet... (mármint az anya eszi!)

2009. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 4nap után adtam Levolac szirupot.De azt mondta a védönő,hogy a ráirt 5ml helyett csak 1ml-t adjak.De szerinte teljesen normális ha napokig nincs székletük,az anyatej felszivodik.Hőmérőzd meg,hátha segit neki egy kicsit.
2009. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2009. jún. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!