Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 4 hónapos babám leesett?

Ma 4 hónapos babám leesett?

Figyelt kérdés
Néhány perce esett le, wcre szaladtam el míg aludt, nem hallottam koppanást csak a sarkával rugdosta parkettát (ágyat is szokta). Kb 10-15cm magas fotelágyról tornázta le magát, pozíciójából biztos előbb feneke ért le. Nem sírt egy pillanatig sem, vigyorogva fogadott "beszélget" csalimpál ahogy szokott, nincs sérülés. Lehet baja ilyen esetben? Természetesen ha bármi tünete lenne azonnal rohanunk az ügyeletre de remélem csak én aggódom túl
2021. szept. 2. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

10-15 cm-ről semmi baja nem lesz, főleg, hogy nem is sírt..



Azt szoktam mondani, hogy vannak, akiknek leesett és vannak akiknek le fog esni a gyerekük valahonnan ;)


Az első gyerekem 8 hetesen esett le az ágyról (azt gondoltam ilyet még nem tudnak.. hát de.. a franciágy közepéről ment le, amíg pisiltem)


A 2. Gyerekem 5 hónapos volt, amikor a teraszon a labapéról a betonra esett..

Nincs mentség.. a férjem többszöri figyelmeztetésre sem figyelt eléggé ( már kúszott a kicsi)


Egyik esetben sem lett bajuk..

2021. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
*kanapéról
2021. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nincs semmi baj, de reggel vidd el nyugodtan védőnőhöz vagy háziorvoshoz, ha aggódsz
2021. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
10 - 15 cm től ha nem sírt, nem lesz baja. Ha öklendezik, akkor irány a kórház. Éjjel pedig figyeld hogy vesze e levegőt
2021. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Így azért kicsit nyugodtabb vagyok. Természetesen figyelek rá rendben van e :)
2021. szept. 2. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is leesett pont 4 hónaposan az ágyról a fiam, bár ő sírt, de neki se lett semmi baja, már2 éves. Ő is kb ilyen magasságból esett le.
2021. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem leesett, hanem lemászott/kúszott. Innentől tedd járókába, ha nem tudod rajta tartani a szemed, mert elkezdett közlekedni a gyerek.
2021. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!