Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kisgyereketek kedvenc...

Mi a kisgyereketek kedvenc étele? Mennyire figyeltek oda arra, hogy amennyire lehet egészséges ételek kerüljenek a tányérjára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A spenót és a tésztafélék. A husit nem nagyon szereti, csak darálva. Én azzal igyekszem, hogy minden nap főtt ételt kap, amit természetesen én főzök. Van közte olyan, ami mirelit, de szerintem ezzel sokat nem ártok neki. Te hogyan oldod meg az egészséges étkeztetését?
2010. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészséges étkezés nálunk a inden napos főzés. Mindent friss alapanyagból készítek, én maga sütök, sok gyümölcs, kevés, szinte semennyi csoki és társai. Bár nem mondom, hogy a gyermekeim nem részesítik előnyben a gyümölcslevet, a kekszet, a csokit, de nagyon figyelek arra, hogy megfelelő minőségű táplálékot kapjanak!
2010. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk nehezen kezdődött el egyáltalán az,hogy egyen.1 évesen szinte még csak szopott,aztán nagy nehezen egy kis hambi,pizza,túró rudi.Most 2 éves és most jutottunk el odáig,hogy jobban eszik én meg szinte állandóan azon agyalok,hogy olyat adjak neki ami azért egészséges legyen a vitaminbevitel miatt.Most már nem adok neki semmi rágcsálni valót,édességet,hanem husit,párolt,rántott zöldségeket,főzelékeket.A gyümölcsöket nem eszi és a tésztákat sem.Jó lenne,ha írnátok pár ételt talán az én kisfiam is szeretné,mert már nem tudok mit kitalálni.Köszi.
2010. aug. 30. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Lecsó rizzsel, főzelékek borsó zöldbab karfiol tök kelkáposzta, ragulevesek, túrógombóc, spagetti penne tésztával, csak azt a fajta tésztát eszi meg.

Igyekszem minden nap olyat főzni amiben zöldség van, de emellet kap tejszeletet túrórudit uzsonnára.

Gyümölcsöt nem eszik, ehelyett paprika paradicsom uborka amit kap

2010. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!