Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek még 3 hónapos egészsé...

Vennétek még 3 hónapos egészséges babának légzésfgyelőt?

Figyelt kérdés
Tegnap este tönkrement (nem volt már új), de nem szeretnék már másikat venni. Felelőtlenség? Inkább vennem kéne?
2011. okt. 8. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni. Ha te úgy nyugszol meg, ha veszel másikat, akkor tedd azt, bárki bármilyen választ ír ide neked! Mi egyáltalán nem vettünk.
2011. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ahogy az előttem szóló írta, ezt neked kell eldönteni, ha attól vagy nyugodt akkor vegyél! Amúgy nekünk sem volt.
2011. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi kaptunk ajándékba,2 honapos korában romlott el :-)

Én speciál nem vettem neki másikat,velünk van egy szobában,ugyhogy én fölöslegesnek tartottam!

Te döntöd el hogy veszel e vagy sem,én nem vettem :-)


Üdv:7 hos Kisfiu Anyukája

2011. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hát ha jelzett ebben a 3hónapban és tényleg kell akkor vegyél de ha meg sem szólalt??

ez tényleg a ti döntésetek.

2011. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem jelzett egyszer sem. Nem aggódom, ha nincs, csak már annyira megszoktam...
2011. okt. 8. 13:30
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Ezt csak Te tudhatod.Az én fiam 3 éves,de még mindig használjuk a bébiőr funkciót(emeletes a ház).Ha én jártam volna így,hogy tönkremegy,tuti másikat vennék.
2011. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na pont ezért tettem fel a kérdést, mert nem tudom. Szívem szerint vennék, de az eszem szerint nem...
2011. okt. 8. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Én vennék egy olcsó használtat valahonnan. Nem lennék nyugodt, és 1 éves korig jó az, ha van, addig még van 9 hónap...
2011. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bérelni is tudsz,nekünk nem volt, és két gyerkőc van,a kisebbik 3hónapos.De,te tudod:-)

üdv

2011. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sem árt, ha van 1 éves koráig, pláne ha ettől te is nyugodtabb vagy. Én vennék.
2011. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!