Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehet baba maszturbáció?

Ez lehet baba maszturbáció?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lett egy éves. Mostanában furcsa módon megfeszíti a lábait állandóan, amikor rájon ez a “valmi”, van, állandóan csinálja kis szünetekkel. Olyankor van hogy mosolyog. Ha el van foglalva hosszabb-rövidebb ideig nem csináljay De izzad bele, erőlködik, úgy tűnik. Gondoltam már mindenre. De úgy gondolom, ha valamine fájna, nem aludna nyugodtan, nem enne jókat, ilyesmi. Figyel ha beszélek hozzá közbe. Tudatánál van. Gondoltam epilepsziára is. Vagy neurológiai gondra. Ez hétfői nap kezdődött. 5 körül. Egész elalvásig tartott. Másnap egész nap nem csinálta. Szerdán reggelt felkelt, semmi gond nem volt, 10 körül elkezdte, és tartott olyan 3-4 ig kb. Elaludt, felkelt, és nem csinálta. Ma, azaz csütörtökön nap közben semmi, és elkezdte megint este fele 8 után, most fél 10 múlt és még tart. EEG-re megyünk kedden. Amúgy is lenne kontrolánk. Gyermekorvosunknál voltunk ma, mutattam neki videót, vettek a popójából törletet hátha a hasa fáj valamilyen bacitól. Arra gondoltam most, nem e ahogy összeszorítsa a lábát, jó érzés neki, és azért csinálja. Ilyenkor pelus cserénél gyakran feláll, vagy keményebb a kukaca. Ez lehetséges? De ilyen hosszan? Tapasztalat? Most fedezheti fel magát?

2021. szept. 9. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen át lehet
2021. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!