Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a konyhád? Megmutatnád?...

Milyen a konyhád? Megmutatnád? Teljes felújítás lesz itthon és ötleteket szeretnék meríteni konyha ügyben.

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ide tettem a kérdést.De babás vagyok én is,két kisfiam van. Kíváncsi lennék más gyermekes anyukák konyháira.
2010. aug. 31. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Lakótelep.


alul szekrények abban vannak az edények és a konyhagépek a kuckóban egy szekrényben üres rizses dobozok és tésztás zacskók játszani.


felsőszekrényben vannak a tányérok és a poharak meg a müanyag dobozok.

a gyerek dolgainak két fiók van befogva egyikben az evés másikban az ivás kellékei vannak.


nekem az egész háztartásban ilyen müanyag termékek vannak ezekkel be lehet rendezni a fiókokat :


[link]


(müllerben kaphatóak.)


a fal halvány pasztell napsárga. Van még egy két fém kaspó abban vannak a falapátok spatulák a tüzhely mögött és egy fém rúd amin horgokkal vannak felakasztva a merőkanalak és a krumplinyomó meg ilyesmik.


a mosogató mellett van egy kis doboz abban tartom a szivacsot és az üvegmosót meg egy régi 200 ml-es avonos átlátszó üveget abba öntöm át a mosogatószert -3 litereset veszünk-


ennyi.

2010. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont most csináltunk egy pár átalakítást a konyhában, hogy praktikusabb legyen. A képfeltöltés.hu-ra tennék fel róla képet, hogy lásd, de sajna nem működik az oldal. Amint műxik, linkelek.
2010. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Találtam egy másik oldalt, talán itt is műxik. Szóval így néz ki: [link]
2010. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

09.23-asnak !!!


Nagyon klassz!

Nekem fele ekkora cső konyhám van - magyarul minden az egyik oldalon van-


muszáj volt okosan berendezni mert változtatni nem lehet - nem a mienk-

2010. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tök jó ez a kérdés én is ilyen "gondokkal" küzdök.

9:23-nak.

Gyönyörű konyhád van.Megkérdezhetem,hogy csináltattátok vagy készen vettétek a bútort?

2010. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9.23-as vagyok. Köszönöm szépen! :)

Volt egy alap szekrény szett (két dupla alsó, egy szimpla alsó, két dupla fölső, egy szimpla fölső), amit megvettünk, és minden mást a párom csinált hozzá. A polcokat, a többi alsó szekrényt, a mosogatógép és a sütő korpuszát, a felső díszléceket, a sarokszekrényt, szóval a nagyját. Kimértük, lapszabásznál méretre vágattuk a bútorlapokat, ő pedig összeállította.

2010. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes,tényleg szép nagyon.
2010. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!