Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól jók azok...

Hány hónapos kortól jók azok a kiscipők amiket a Tescoban is lehet venni?

Figyelt kérdés
Nem a tutyikra gondolok,hanem azokra a kis vékony talpú cipőkre.És olyan kis mini farmereket vettetek a babának,vagy inkább rugit,akkor is ha vittétek valahova?(1-2 hónapos babákra gondolok)
2008. dec. 11. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

mi kb 1 hónapos korában vettünk neki kis cipőt a tesco-ban a legkisebb volt akkor jó

2008. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A kis vékony talpú "tescós" cipőből már van egész pici méret is, de szerintem nem kényelmes és nem is szükséges még egy kisbabának. Akkortól van értelme megvenni, ha már legalább áll egy baba. Egyébként nem is minden baba tűri el a lábán, az én kisfiam például még 8 hónaposan sem szereti.

A rugdalózó sokkal kényelmesebb! A farmer hiába divatos, de kényelmetlen és szoríthatja a pocakját, mert nagyon erős a derekában a gumi, a babák hasa meg ugye elég nagy...Egyébként rugdalózókat is lehet nagyon helyeseket kapni, némelyik olyan, mint egy menő kis szabadidőruha. A Corában pl. nem is drágák akciósan (1000 ft körültől).

Jó öltöztetést!

2008. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A farmer nálunk sem vált be. Viszont vannak nagyon helyes vászon kis gatyái a picurkámnak. Én ezeket jobban szeretem pelenkázáskor,mert csak lekapom és kész. Nem gyűrődik a háta alatt semmi mint a ruginál.
2008. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!