Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnaptól lesz vmi akciós...

Holnaptól lesz vmi akciós pelenka és törlőkendő a Tescoban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk Libero popsitörlő 300 Ft/csomag.

De a neten meg tudod nézni.

2011. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Mindegy milyen csak akciós legyen???? Nem a kutyádnak veszel pórázt!!!
2011. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Második v. poénos akartál lenni, mi??

Rossz topikot választottál.

Nem minden gyerek bőre érzékeny ám, az én fiamé sem az, már használtunk sok féle törlőt...

...igen még tescosat is. És?!

2011. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Libero popsitörlő 300 ft/csomag és mega huggies prémium pelenka 2999 ft lesz.ebbe a 4-es méretűből 70 db van.
2011. nov. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
ez a 300 ftos libero jól hangzik.Másodiknak meg se gyereke,se kutyája:)
2011. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mert nekünk is kell venni pelust a kislányomnak.Próbáltam megnézni a Tesco oldalát,de az akciós újságot nem tudtam megnyitani!Van aki meg tudta nézni?
2011. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én meg tudtam nézni a Tesco oldalán:Huggies premium pelus minden méret:2999Ft,és Libero törlő:299Ft.


Az Auchanban is lesz akcióban:Huggies pelus:2990 és Huggies törlő:2x64db:659Ft.


De általában a DM-ben a legolcsóbb,ha váltasz ki kuponfüzetet,azzal akár 30-40%-ot is spórolhatsz egy vásárlásnál.

2011. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,én is láttam azóta,csak én a Tescobaba-n néztem,és ott nem volt rajta!

Amúgy a kedves kötekedő válaszolónak üzenem,hogy a fiaim már 2 évesek,és nem 2 hónaposak,hogy annyira kelljen szőrözni a pelenkán,de még ettől függetlenül sem veszünk nekik rossz minőségűt,törlőkendőből sem,de mivel ikrek,temérdek pelenka fogy,természetes hogy igyekszek spórolni!

2011. nov. 4. 12:51
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

"Második v. poénos akartál lenni, mi?? "

Nem poén volt, de ha az ember a saját gyerekének a pelenkáját is akció szerint veszi szerintem az gáz. Nem arról van szó, hogy az ember milliomos, és bármit megengedhet magának, de nálunk ez úgy működik, hogy:

1 pelenka kell

2 melyik jó a gyereknek?

3 pont akciós! Szerencse! Éppen nem akciós? Így jártunk, a gyereknek akkor is megveszem, mert ez a jó!


"Másodiknak meg se gyereke,se kutyája"


De van gyerekem, csak mi a fent leírtak szerint választunk. Kutyám tényleg nincsen, emberek, a házakba városokba, állatok az erdőkbe, és a tenyésztelepekre.

A mi gyerekünk bőre se m érzékeny, és tesco-s törlőt is használtunk már, de a választásnál nem az akció volt döntő. / a tesco-s kendőt kaptuk, ezt bevallom, de aggályok nélkül használtuk el./

2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk meg így működik:

1:pelenka kell a gyereknek

2.mivel nem érzékeny a bőre,akciós-e valahol

3.nem akciós-pech,akkor veszünk "drágán".

Szerintem ez tök logikus.

2011. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!