Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb játszócumi?

Melyik a legjobb játszócumi?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be, miért, mit vett észre, miben mások. nekünk eddig a tomee tipee..de próbálkozom..Melyik abszolút nem jó? 10 hetes baba
2010. aug. 31. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a NUK bejött, elsőre azt vettem, mással nem is próbálkoztam. Elvileg "fogszabályozós".
2010. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs "a legjobb", ugyanis csak azt fogadja el a babám, amivel legelőször találkozott. Ez pedig a legolcsóbb, gyógyszertári cseresznyemag-cumi. Hiába vettem én neki később fogszabályzósat, azzal a lendülettel, amivel betettem a szájába, már köpte is ki.


Mondjuk mi csak altatni használjuk, napközben nem lóg a szájából.

2010. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csak olyat fogad el, amilyet először a szájába tettem, az pedig a MAM cumija volt. Persze azóta már eggyel nagyobb kell. :)
2010. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

idáig mam-osat használtunk,de már vettünk neki dm-eset is,és ugyanúgy szereti

13 hónapos a kislányom

2010. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!