Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légyszíves mondjatok tapasztal...

Légyszíves mondjatok tapasztalataitokat, akiknek HASZNÁLT a viburcol kúp?

Figyelt kérdés
Úgy értem mikor adjátok be a babáitoknak, milyen gyakorisággal, meddig hat, stb.? Köszönöm! Egy 5 hós kisfiú anyukája
2008. dec. 11. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4,5 hónaposan próbáltam, de nem vált be. Este fürdés után beadtam neki, be is ájult tőle, de pár óra múlva ugyanúgy felébredt. Nappal meg semmi hatása nem volt, még aludni se aludt tőle. De azt mondják ez is gyerekfüggő, egy próbát megér.
2008. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a fogzás idején adom a 7,5 hónapos kislányomnak. Amikor már dagad az ínye és kezd nyügi lenni, akkor napközben kap 5 db. Chamomilla Ch 15-öt, neki ez elég egész napra, és este éjszakára adom neki a Viburcol kúpot, hogy nyugodtan aludjon. Még soha nem kelt fel éjszaka. Szerinem nagyon jó és én úgy tapasztaltam, hogy a beadástól számítva kb. 20-30 perc alatt használ is neki. Amikor már áttöri a fogacska az ínyét utána még pár napig adom, neki de úgy hogy már csak minden másnap, harmadnap stb... És így a végén elhagyom a következő fogzásig.
2008. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vok, bocs h írtam nem jól értelmeztem a kédést....
2008. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök. Megírnátok nekem h a 'dagad az inye' alatt mit értetek pontosan? mennyire dagad? nagyon látványos? merthogy én egyik nap úgy érzem h dagad aztán meg nem érzem... :(
2008. dec. 11. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vok. Én is úgy éreztem mindig, hogy dagad. Aztán amikor áttörte azért volt látványosabb, mert reggel óta nyűgösebb volt. Nem lehetett lekötni semmivel. Ha nevettettem akkor is sírva nevetett. Szóval látszott rajta, hogy nagyon szenved szegénykém. Akkor azt gondoltam, hogy az idő miatt, de így utólag tudom, hogy a foga miatt. Akkor beadtam neki egy panadol szirupot, kicsit jobb lett. És rá 2 napra éreztem is a fogacskát.
2008. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!