Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen hintája?...

Van valakinek ilyen hintája? Szereti a babátok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 31. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló van. A miénk Graco. Kicsit nagyobb az ülés benne, ami azért jó, mert tovább tudja használni. A miénk 15kg-ig használatos. Mi 8esezrért vettük használtan. A baba eleinte nagyopn szerette. Most már nem olyan nagy élmény neki, de nagyon jól elvan benne. Ha anya főz mondjuk, vagy vasal, vagy bármit csinál, csak odaviszi magával a hintát, beleülteti a bébit és jól elvan benne. Én nem bántam meg, hogy megvettük...sőt, nagyon hasznos. Az árat illetően viszont nem tudom, hogy mennyiért éri meg.
2010. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem simán megéri.Nekünk az esőerdő hinta van ,az állványos fajta,mi használtam vettük 25 ezerért.De nem bántam meg,nagyon klassz,3 hetes kora óta hintázik a lányom,és imádja,most 4 hónapos.
2010. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az esőerdő hinta van, nagyon szerette az első gyerekem, remélem a második is!
2010. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper, nekünk is esőerdő hintánk volt, 4 hetesen vettük, hasfájáson segített, elringatta helyettem, jókat aludt benne, majd etetőszéknek is jó később!
2010. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!