Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos/éves kórtól...

Hány hónapos/éves kórtól kellene egy babának tudni játszani a formabeillesztő játékokkal?

Figyelt kérdés
Tehát mennyi idősen kellene felismerni az alakzatokat, hogy melyik forma illik bele?
2021. szept. 22. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Babája válogatja. Nekem a nagy már 9-10 hónaposan bepakolta hibátlanul, de ő mindig is ilyen egy helyben matatós volt, most is folyton kirakózik, rajzol, stb. A kicsi 10 hónaposan ült csak fel, hasalva fel sem érte ezeket a dolgokat, őt 1,5 éves korig teljesen hidegen hagyták az ilyen dolgok, nagy felfedező azóta is. 😊
2021. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy milyen az a formabedobó, vannak könnyebbek és bonyolultabbak.

Az én lányom 1.5 éves, a formabedobóval nem játszik (ha igen, akkor is leszedi a tetejét és úgy beleteszi, kiveszi a formákat). A formaillesztőt viszont szereti, ami olyasmi, mint a puzzle. Abban ügyes.

2021. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, igazad van utolsó! Fisher Price márkájú, és 5 féle forma van benne: kocka, háromszög, henger, csillag és plusz jel. Azért jó, mert egyik sem jó a másikba, csak a sajátja fér bele. Azért kérdezem meg itt, mert, amiről én hallottan régebben, hogy ez inkább 2+ gyerekek játéka, akik már értik ennek a játéknak a lényegét és boldogulnak vele.
2021. szept. 22. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos volt kb, mikor érdekelte is és helyesen, segítség nélkül bepakolgatta
2021. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is olyan Fisher-Price van amit írsz kérdező. Nekem most 1,5 éves a fiam 1 2 hónapja kezdte el érdekelni még csak nézegette, most 1 2 formát már bele tesz, kezdi kapisgálni hogy mi fán terem de még nem tudja tökéletesen az összeset bele tenni. Viszont van olyan fa táblánk amin a kivágott alakokat kell behelyettesiteni pl méh csiga meg ilyenek. Ott ugye segít a színe is, azzal már egész ügyes.
2021. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A két éves biztosan nem játszik vele, mert akkor már nem is érdekli őket általában, olyan 1-2 éves kor között játszanak vele, de van akit egyáltalán nem érdekel, az sem baj, persze néha, 3 havonta, 3 évesen is beledobálta a formákat lányom, de nem napi szintű játék, idősebb korban.
2021. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen formabedobónk van. A kislányom 11 hónapos, most játszik vele. Nem sikerül még minden elsőre, de szereti. Szerintem egy 2 éves gyereket már nem nagyon köt le.
2021. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyemet sose erdekelte talan masfel evesen vagy 2 mar nem emelekszem megmutatta parszor h tudja mi hova valo es ennyi. El is adtam. De ot semmi ilyen se puzzle nem erdekli azota sem.
2021. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!