Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülottel mindig ilyen...

Egy újszülottel mindig ilyen sokaig tart egy etetés?

Figyelt kérdés
Cumisüvegből eszik anyatejet. Egy hetes a baba. Esténként van hogy be kell potolni táppal, ezzel nincs is baj. De van hogy eszik , bufiztetem, szeme csukva, de kel fel sir. Eszik, megint bufi. Sir. Eszik, megint bufi es elaludt. Ma ez masfel - 2 ora procedura. Normalis?

ápr. 27. 01:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Normalis
ápr. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Normális
ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Cumizik rajta szerintem, en oszinten szolva ezt nem hagytam, mert igy, hogy evett 10 mili tapot 20 percenkent, soha nem aludtunk.

Nagyobb folyasu cumit kapott, kozben simogattam az arcat, igy vegzett 15 perc alatt es utana aludt egyben 3 orat.

Nekem ez azert nem volt mindegy 😅

ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
1 hetes gyerekről van szó! Egyszerűen a gyomra nem akkora.
ápr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindig, de lehet ilyen is.
ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltunk. Fejés + 1 órán át evett + a büfi. A nagyobb lukú cümisüvegtől meg fulldoklott vagy rengeteg melléfolyt.

Fárasztó, tudom, de el fog múlni. Még nagyon picike 😊 Később lerendezi 15-20 perc alatt, ha mèg nagyobb lesz akkor meg 5-10 perc 😁 Kitartás! Megéri!

ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

1 hetesen a lányom 3 óránként evett nagyjából 7 étkezés volt neki.

7h 10h 13h 16h 19h 22h 3h nagyjából. Cumiból az eggyest próbáld meg. De egyébként 20perc alatt végzett büfi és aludt is.

ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen ám , csak erre rájön ráadásul a hasfajasa is. Gorcsol szegeny. Nem tudom mi tévő legyek.
ápr. 27. 09:18
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld meg a biogaia cseppeket nálunk bevált. Sajnos teljesen normális a hasfájás egy 1 hetes kisbabánál, az emésztőrendszerük nagyon fejletlen sajnos. Próbáld meg a hasát simogatni, masszírozni, alkarodra fekterni igy simogathatod a pociját. Nem egyszerű sem neked de főleg nem egy kisbabának ez az egész.Kitartást💕
ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A gyogyszertárba az espumisan cseppet ajanlottak, 2 naoja cseppentjuk ugy ahogy kell, nem sok valtozassal sajnos. :( de koszonok minden kommentet, tippeket szivesen fogadok.
ápr. 27. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!