Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb babafürdető...

Melyik a legjobb babafürdető a Jonsons termékeket kivéve? Az nagyon kiszárította a kisfiam bőrét. Gyógyszertárit használunk most, de az sem jó.

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Gabit használok a kisfiamnál, soha nem volt semmi gond. Próbáld ki, hátha.

2010. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi sokáig Gabit használtunk, de mikor kezdtett nagyon száraz lenni a lányom bőre, áttértünk, A Johnson's hidratáló fürdetőjére. Ez fehér flakon kék felirattal. Nekünk ezzel nincs gond, és láthatóan kevésbé száraz a bőre.

De ha a gyógyszertári fürdető sem jó nektek, akkor jobb lenne megmutatni egy bőrgyógyásznak. Lehet, hogy valami nagyon speciális dolog kell a fiadnak. (Egyébként a problémás, beteg bőrű felnőtteknek is ezt a gyógyszertári mosdókrémet szokták felírni a bőrgyógyászok, úgyhogy ennél kevésbé irritáló fürdető nincs)

2010. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi dm-es Babylove fürdető balzsamot használunk,nagyon jó. A sampon és fürdető egyben is nagyon jó. Ezek kék flakonban vannak,de vannak fehér szinű szenzitiv termékek is. Azért jó a Babylove,mert minimális benne a káros anyag,nem úgy,mint a Nivea stb.


[link]

2010. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fiam bőre is nagyon száraz volt, állandóan vakarózott, a doki felírta a gyógyszertári fürdetőt, hát mit mondjak, nem jött be, sőt rosszabb lett. Akkor egy darabig Gabival fürdettük, jobb lett tőle, és utána már a gyógyszertári is jó volt. Most megint Gabi. Én váltogatom, nem tudom miért, de egy idő után mindegyiktől kiszárad. Ami jó még az a Babé, de az nagyon drága.
2010. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gabi!!!
2010. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poci-maci ***** válasza:

szia nekünk sem vált be a jonsons termék de sajna a gabi sem!

Így rátaláltam a NIVEA baby-re és nagyon jó selymes a bőre a mai napig és még mindig lehet érezni azt a finom babaillatot!

Bár az ára kicsit drága akicsi 250ml-es olyan 800ft körűl van a nagy 500ml 1100ft kb az ára, de megéri szerintem!

2010. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a Gabi szárított, a J&J toptotoe és jóéjt is, viszont a naturalse(zöld flakon) az nagyon szépen helyre tette, pedig annyira csúnyán kipattogott a bőre:S Viszont egy fürdetés és egy testápoló használat után tényleg látványosan javult az állapot. Azóta is csak ezt használjuk, tény drága, de megéri.

(nekünk a nivea felnőtt cuccok nem váltak be, ki se próbáltuk a baby kozmetikumokat, a noname drogériásak pedig messze vannak, nálunk nincs se dm se rossman:D, mikor meg olyan helyen vagyok elfelejtem nézni őket)

2010. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem feltétel, hogy olcsó legyen, akkor én az Avéne-nek a trixera nevű fürdőgéljét ajánlom. Nekünk a gyógyszertári se vált be és hiába kenegettem állandóan a kisfiam bőrét, ekcéma foltok voltak rajta. Ez a fürdető pedig konkrétan ekcémás bőrre van. Pár nap alatt teljesen elmúlt neki úgy, hogy egyszer sem testápolóztam.
2010. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magad kell kitapasztalnod melyik jó.Nekünk például jó a Jonson,az én babámat a Gabi és a Nivea száritja.
2010. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gabi!
2010. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!