Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem issza meg a...

Kisfiam nem issza meg a Junior gyerekitalt. Nesquick kakaóporral készíthetek belőle kakaót? Hátha úgy meginná.

Figyelt kérdés
13 hós lesz a napokban, adhatom neki ezt a cukrozott kakaóport?
2010. szept. 1. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ebbe nem szólhatok bele hogy mivel itatod.


Adhatod miért ne adhatnád de ne mindennap. Legyen kakaó mondjuk hétfőn csütörtökön és vasárnap

tea legyen kedden és pénteken


szombaton meg tehéntej.

2010. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tejet nem kap....egy darabig még tuti nem! teát sem iszik, csak vizet, meg még anyatejet, csak az kevesebb már, gondoltam megkóstoljuk ezt a gyerekitalt, hát Ő nem kéri....na talán kakaóporral...
2010. szept. 1. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. kiváncsi vagyok ha még irnak mások ők mit mondanak mert én nem adtam és nem is fogok adni gyerekitalt.


pláne nem kakaóporral ha mégis kap kakaót hetente egyszer!


De ez az én meglátásom hogy kell a változatosság.

2010. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász nekünk is azt mondta, várjunk legalább 2 hónapot az ajánlott 1 éves kor után a tejjel. A fiam csak úgy issza meg a nestlé junior italt, ha kakaóporral keverem. Nyugodtan próbáld meg te is belekeverni, nem veszítesz ezzel semmit.
2010. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. Az én fiam se issza meg a junior italt. Én próbáltam Nesquick kakaóporral, úgy sem itta meg, vettem direkt babáknak való Nestle-s kakaóport, olyan dobozban van, mint a Junior ital, de úgy sem itta meg:(

Folyamatosan próbálkozok, de 1-2 korty után ellöki. A sima tejet is kipróbáltam, azt szívesebben issza.

2010. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!