Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készíthetek talp-és...

Hogyan készíthetek talp-és kézlenyomatot az újszülött babámról?

Figyelt kérdés

Szeretném megörökíteni a kicsi kezét meg lábacskáját, de nem tudom, hogy vizes alapú festékkel, ami bőrkímélő, bekenhetem a kezét és a lábát? Vagy árthat neki?

Vagy van valami más alternatíva?


2011. máj. 12. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapni kifejezetten erre dolgokat :)


pl.:

[link]



ez már újszülötteknél is használható.

2011. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, azt hiszem rosszul fejeztem ki magamat. Nem 3D-s szobrot akarok csinálni, hanem kéz és talp LENYOMATOT!

Pl. könyvbe, levélre, stb.

2011. máj. 12. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem temperát majd belenyomtam a kiskezét majd gyors rá a papírra majd gyorsan csap alá a kezét,hogy be ne kapja!nagyon jól sikerült és mellényomtuk mi is Apával a kézlenyomatunkat így az egész családé meg van rá a dátum most akarom a napokba belamináltatni,hogy örök emlék maradjon!Ez egyszerű,gyors,olcsó megoldás szerintem!

2011. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy tipp, ha nem akarsz vegyszeresdolgokat: 1. Céklalet lisztel tempera allagura keversz, ez lila lesz, 2. Nem csípős pirospaprika, Liszt, víz, ez piros lesz, 3. Kakaopor, Liszt, víz ez barna lesz :) mi a bolcsiseinkel akik meg a szajukba vehetnek mindent ezekkel a színekkel testünk. Se a hírének nem árt, se a pocijanak, és házilag előállítható.
2011. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*festunk, *borenek
2011. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én főztem céklát,és csak a kihűlt főzőlébe nyomtuk bele a babám tenyerét. Nem túl erős,de szép,jól látható lett (rózsaszínes).

Ez a lisztes megoldás is jó lehet!!!

2011. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rúzzsal is lehet jót készíteni, aztán letörlöd. Épp most csináltam anyák napjára a nagyiknak ilyet, kartonpapírra nyomtam rá, és még csak el sem maszatolódik, viszont nagyon szépen kiadja a kéz és láb rajzolatát.
2011. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Ki fogom próbálni.
2011. máj. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!