Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a különleges fiú nevekről? Melyik tetszik, melyik nem?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Miró
Vid
Zekő
Buda
Lél
Merse
47 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint a Miró és a Merse is nagyon tetszik, de a férjemnek nem.. annyira nehéz (számomra) 'szép' fiú nevet találni.. ebben a gondban vagyunk most mi is :D
2021. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a Merse amit adnék ha ezek közül kéne választani, esetleg még a Miró. Nekem túl rövidek, nagyban függ a vezetéknévtől is.
2021. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Miróról a Boszorkányfiú című könyv jut eszembe mindig, abban Miró torz volt és maszkot hordott. Nem tudok tőle elvonatkoztatni.

Merse tetszik, Vid olyan mint valaminek a rövidítése, igaziból csak a Merse ami számomra eléggé épkézláb… Mirót már több helyről is hallottam felvetésnek és adott névnek is, de nekem akkor is egybeolvad azzal a könyvvel, míg más karaktereket ilyen szinten nem azonosítok nevekkel. Abban annyira

volt valami…

2021. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Budát tartom normálisnak ezek közül. A Lél helyett a Lehelt tudnám még elfogadni (ui. ugyanannak a névnek a két változata).
2021. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Egyiket sem adnám, ezek vállalhatatlanok.
2021. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tudtam választani, egyszerűen egyik sem tetszik, egyiket sem adnám.
2021. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A Merse azért lenne számomra fura, mert a lányom Emese, és ha az öccse Merse lenne nagyon összecsengene, és nekem az fura. A vezetéknév Perleczky.
2021. szept. 29. 14:26
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Miró szép, csak Baumgartner Kata majmolás.

Vid fura, vámpíros, orosz hangulata van.

Zekő nekem kecskés mint egy kőszáli kecske vagy zerge.

Buda nem tetszik, a város jut eszembe és sok helyen külföldön így hívják Buddhát.

Lél, na ezt nem tudom hova tenni, ez egy név? Nagyon rossz, kurta, semmilyen

Merse nem tetszik különösebben, de vállalható

2021. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Na abból tényleg lenne keveredés :)) Nekem anya kutyájának a neve cseng össze az enyémmel, én is sokszor félre hallom :D
2021. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek nekem egyik sem név,valahogy nem tudok hozzá sem gyerek,sem pedig felnőtt arcot csatolni.

Inkább csak olyan "becézés" vagy ilyesminek tűnnek,a Merse talán az ami nem olyan vészes.


Én személy szerint nem adnám egyiket sem,de egy hozzá való vezetéknévvel nem lehet rossz.

2021. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!