Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cipőt választanátok?

Melyik cipőt választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. szept. 2. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ÉN az Elefantent választanám, mert ezeknek a cipőknak nagyon jó a talpkiképzésük és rendkívül jó minőségűek.
2010. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban jobb az elefanten, de ez attól is függ, h mikorra akarod. Ha most, ebben a változékony( de reméljük még jócskán lesz jó idő is)időben, akkor mindenképp az elefantent. Ha későbbre, mondjuk ősz, akkor a másikat. Ahogy láttam az vastagabb.
2010. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hétvégén pont ilyet vettem az 1 éves fiamnak.:) Elephantent. Nagyon jó minőségű, és első cipőnek kiváló! Árban is elfogadható. Nem bántam meg!
2010. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az elsőt venném!
2010. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az első van:)

Ez: [link]


Nem venném meg mégegyszer, az biztos. Fűzős cipőt szerintem többet nem veszek, na jó, ha nagyobb lesz majd a kisfiam, akkor talán. 1-2 percenként kell kötni ennek az Elefanten cipőnek a fűzőjét, állandóan kioldódik...vagy ő kiköti:)


Én javaslom, hogy tépőzáras cipőt keress.


Egyébként a cipő minőségre egész jó, eddig egyszer járt cipésznél, mert leestek róla a riglik.


A Superfit cipőről nem tudok nyilatkozni, csak látom, h az is fűzős...

2010. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!