Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekülés lehet elöl, ha ki...

Gyermekülés lehet elöl, ha ki van kapcsolva a légzsák, de hátul ül még egy felnött?

Figyelt kérdés

Ùgy tudom,hogy ha még egy felnött van az autóban,akkor a gyereknek hátul kel ülnie.

Az a gond,hogy ha´tul a buszban 2 pontos öv van csak.Csak elöl lehetne az ülést bekötni...

Tudja valaki mennyibe kerül a 3 pntos öv bekötése???


2008. dec. 12. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

2 pontos övvel csak a babahordozót lehet bekötni menetiránnyal megegyezően. Hárompotos övvel a babhordozót menetiránnyal ellentétesen előre lehet bekötni és a légzsákot minden esetben ki kell kapcsolni. Hárompontos övvel menetiránynak megegyező irányba hátulra köthető be a babhordozó. Gyermekülés meg menetiránynak megyezően előre vagy hátra, de mindig kikapcsolt légzsákkal.

Hogy mennyiért szerelnek be hárompontos övet azt sajnos nem tudom.

2008. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ke´rdésem az,hogy:--Ülget e a gyermek a gyermekülésben elöl,ha van még egy felnött az autóban(hátul)
2008. dec. 12. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:
IGEN!!!Nincs ilyen megkötés.Mi tudnánk ugyan hátul is vinni,de nem fogom szerelgetni a talpat,inkább hátra ül az,aki még velünk tart.Ha meg hátul nincs lehetőséged bekötni,nem is kérdés,h a gyereket minden körülmények között elöl szállítod!!!2 gyerekes anyuka
2008. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk apa 5 hónapig hátul ült, mert a hordozót csak előre tudtam bekötni.
2008. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kicsit régi bejegyzés, de engem is ez a téma érdekel, és akadtam valamire, ami egy későbbi böngészőt érdekelhet:

[link]

a szöveget nem tudtam kimásolni, de középtájt van 1 megjegyzés, miszerint a nagy széles talp miatt viszonylag könnyen rögzíthető 2 pontossal is a gyermekülés. Van benne valami. Ha a háttámlát rögzíted, akkor a becsapódáskor nem tud előre indulni az ülés, visszacsapódáskor meg talán elég széles a nagy műanyag talp, és beékelődik. Talán.

2013. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!