Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt gyermekülés amelyben...

Timcsy85 kérdése:

Használt gyermekülés amelyben nem működik az öv és nem lehet becsatolni 11. 000. -Ft-ért?

Figyelt kérdés
A helyi használt bababoltban árulják a gyermekülést amelyben tönkrement a csat és nem lehet biztonságosan sőt sehogy sem becsatolni a gyermeket. Ezt, hogy teheti meg? Erre nincs szabály? Ha valaki okos megveszi és emiatt a baba kirepül és meghal????Ez elég felháborító szerintem...
2011. júl. 28. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megvenni!! Vagy ki kell cserélni rajta az övet.
2011. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pfff... Ez tényleg felháborító. Ha új övet veszel hozzá, akkor meg lehet, h drágábban jössz ki, mintha újat vennél.
2011. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy nem lehet öveket külön venni hozzá.(lehet nem jól) De ha mégis az már nem fele meg a szabványnak azt be kell vizsgáltatni, nem? Na mindegy,csak felháborodtam, hogy ilyet nyugodtan megtehet anélkül ,hogy akárki is ellenőrizné, vagy megbüntetné vagy ilyesmi....
2011. júl. 28. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, lehet cseréltetni az övet, de kétségkívül nem olcsó megoldás... Tényleg felháborító, de sajnos mindenhol ez van!! :( A hentesnél meg kell szagolni a húst, nehogy romlottat kapjunk, a boltban a (új!!) gyerekruhákat megnézni, mert már nem egyszer jártam úgy, hogy szakadt, hiányzik róla a csat, gomb, stb... Szóval bármi, amit veszünk, mindent át kell nézni alaposan :(( Régen nem volt ez így.. most meg... Hát, sajnos nincs minőségellenőrzés.
2011. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

22:56-osnak: azért ne vegyük már egy kalap alá a húst és a BIZTONSÁGI gyerekülést. Oké, értem miről írsz, de ezzel mintha elbagatelizálnánk az egészet! Szerintem:) De most nehogy vitázzunk ezen:)


Egyébként én tuti megkérdeznék erről "valami Kathy Attila" szervezetet. Felháborítónak tartom ezt, ennyi erővel akár egy sámlit is árulhatna 20-30ezerért, kb ugyanannyira biztonságos egy balesetnél!

2011. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig tök igaza van a 22-56-nak! MINDENT meg kell nézni, mielőtt megveszed, az új cuccot is, a használt meg nem is kérdés!! Én még az új gyerekülést is átnéztem tüzetesen, mielőtt a boltban a kosárba raktam.
2011. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tenyleg felhaborito, foleg, hogy mar 10.000 Ft-bol lehet vadi ujat venni!
2011. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet 10-ért újat, de az is lehet, hogy amit a bababoltban hibásan árulnak, egy drága ülés , ami alapból 60-90 ezer Ft, isofix-es, vagy Concorde Ultimax, vagy Maxi Cosi Tobi etc. Vannak kiváló, bevizsgált és drága ülések, amiket megéri javítani is, kár ezen kiakadni. Nem hiszem, hogy bárki ne kötné be a gyerekét, az ilyen ülést se vesz az autóba uis, csak hátraülteti, esetleg ölben fogják (sajnos sok ilyen van),
2011. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!