Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leila nevű nagytestvér mellé...

Leila nevű nagytestvér mellé kisbabának melyik keresztnevet adnátok?

Figyelt kérdés

Nekem listás a Lara,Panka.

Férjemnek pedig az Adél,Laura,Abigél,Júlia.

Vezetéknevünk:Szabolcsi

Köszönöm előre is!



2021. okt. 16. 12:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Kajla.
2021. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
70%
Nekem a férjed ötletei tetszenek, a te ötleteid kb 5 éves korig elmennek, de ha felnő az a gyerek, 30 évesen ne mutatkozzon már be Laraként, mint egy papagáj.
2021. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Abigél, Júlia.
2021. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Ajsa, Réka, Kinga, Abigél, Panka helyett inkább Pannát adnék
2021. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

Abigél vagy Júlia.

Laurát nem adnám, hasonlít kicsit a Leilához.

2021. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Szabolcsi a vezetéknév, ami magyar, erre kapott egy arab keresztnevet (Leila)? Az jól hangozhat....


Akkor a testvér legyen Amina,Aisa,Delila

Ezek szintén arab nevek.

2021. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
Hát a Leila elég keleties a többi meg egyáltalán nem az, úgyhogy nekem egyik sem logikus. Az ilyen Aisa, Aida, Amira, Fatima, Heszna, Kenza, Sakira, Zafira, Zara, Zejnep, Zulejka... és hasonló arab vagy török nevek illenének hozzá (nem ízlésem, csak eredet szerint). De egy magyaros Panka vagy egy németes Adél vagy olaszos Júlia igen távol áll. Talán még a héber Abigél... Laura/Larával meg szerintem keverni fogjátok vagy ők félrehallják, ha a játszótéren ordítod utánuk. :)
2021. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

Azokkal értek egyet akik azt írták, hogy hasonló arab nevet keresnének, pl Amira, Delia, de ami nekem a kedvencem és szerintem egy gyönyörű név az Alina.


Az általatok választottakkal annyi a baj, hogy nem tetszenek, legalábbis nekem, de nem akadnék fent egyiken sem, nem az a "micsoda?" kategóriák 🙂

Ha onnan kéne választani, akkor az Adél vagy Abigél lenne a nyerő, nagyon szépek a vezetéknévvel.

2021. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Kár, hogy nem fiú, lehetne Luke.😄
2021. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a férjed nevei tetszenek, de a nagyobbnak rossz lenne ha a kicsinek szép neve van neki meg kisebbségi.
2021. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!