Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együtt aludtak az ikrek?

Együtt aludtak az ikrek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogy rendezzük be a szobát?

3 babát várunk, csináltatni akarunk 160x200-as ágyat mind a háromnak.

Lesz kis oldala, tehát ami ilyen 2-3 éveseknek való, hogy n essen le és erre lehet egy rácsot tenni mint a kiságy.Ezek teljesen leszerelhetőek és csak a matracot kell cserélni, tehát ez megvan.

De nem szeretném őket rögtön külön rakni.

Szerintetek?

Illetve napirend, tipp, tanács, barmit szivesen fogadok, 3 törpe es egy örökmozgó 18 honapos melle :)



2017. jan. 5. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem voltak ikreim. Ha koraszülöttek lesznek, és légzésfigyelőt akarsz használni, akkor szerintem altasd őket külön.


Ha nem lesz ilyen gond, akkor úgy hogy velük alhass éjjel, és alvás közben is tudj szoptatni.


Gratulálok a babákhoz :)

2017. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hármasikreim vannak. Soha nem aludtak egyutt, kezdettol fogva mindenkinek sajat agya volt. Most lassan 2,5 evesen kerik neha hogy egyutt alhassanak, olyankor egy 200x200-as nagy matracon kuckoznak. Amugy legzesfigyelo miatt sem jo a kozos agy, jo esellyel koraszulottek lesznek, legzesfigyu nelkul haza se engedik majd oket a korhazbol.
2017. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk harmadjára lettek ikrek. Most két évesek, első perctől együtt alszanak. Eleinte egy sima kiságyban is kényelmesen elfértek keresztben :) most dupla kiságy méretű közös ágyuk van. Lassan tervezem, hogy rendes (közös) ágyat kapnak, de egyelőre attól tartok csatangolni fognak a szobában alvás helyett... én nem tenném őket külön, számukra az a normális, hogy együtt vannak, a lányaink az első évben mindig összebújva aludtak, most is mindig összeérnek vhol. Majd ha igénylik, különköltöznek.. Ha van hely, csináltassátok meg az ágyat, ha sokat elvesz a szobából, kisebbet is vehettek, mert sokáig jó lesz az is.
2017. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi is hármasikreket várunk, én külön ágyban tervezem altatni őket.
2017. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es hanyadik hétben jársz?

Gratulálok :)

2017. jan. 5. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ikrek vannak 1 évesek és mindig együtt aludtak a kórházban is. Nekünk pelenkára csatolható légzésfigyelőnk volt. Most is csak együtt hajlandóak csak aludni.
2017. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, 10+2 :)


Nem neked volt pár hete kérdésed a babakocsiknál?

2017. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De igen :)

Örülök, hogy jól vagytok :)

Mi is ilyen pelusra rakhatót szeretnenk.

2017. jan. 5. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Bocsi hogy beleszólok de van némi tapasztalatom. A pelusra csiptethető nem annyira megbízható mint a hagyományos, ha komolyabban koraszülöttek lesznek akkor nem fogják engedni/javasolni annak a használatát. Az enyémek 28 hétre születtek és a PIC-en még azt is megmondták hogy konkrétan melyik márkát vegyük. Hazamenetel utáni héten volt 2 éles riasztásunk még, aztán hálistennek "kinőtték".
2017. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Olvasgattam, de sehol nem írták, hogy rosszabb lenne. Természetesen kikérem majd az orvosom véleményét :)

Köszönöm, hogy írtál :)

2017. jan. 7. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!