Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a cumit használni?

Hogyan kell a cumit használni?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik a kérdés. Arra gondolok, hogy mikor adjátok a szájába? Csak akkor, ha nyűgösködik, vagy altatáshoz? Esetleg akkor is, ha szép csöndben elvan magában?


3 hetes kisfiam sokat szopja az öklét, szeretném, ha inkább a cumit szopizná, de nem akarom ráerőltetni a cumit, ha nem igényli magától.


2008. dec. 12. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi csak alváshoz (altatáshoz) használjuk.

Napközben a kisfiam a csörgőket, rágókákat "eszi", meg persze a kezét. Próbltam a keze helyett a cumit adni neki, de olyankor kiköpi.

Ha szépen elvan, akkor szerintem nem kell a cumi, ha a kezét szopja próbáld meg odaadni neki a cumit, ha nem kell neki úgyis kiköpi.

2008. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en orulnek, ha a babam majd nem cumizna. egy nagyon egyszeru okból kifolyólag: az elejen a kezet fogja ugyis hasznalni erre a celra, de amikor jatszani fog, akkor nem tud jatszani is a kezevel, meg szopni is a kezet, igy sokkal hamarabb "leszokik" róla, míg cumival a szajaban siman jatszhat barmit, es kesobb nagyon nehez lesz leszoktatni a cumirol.
2008. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!