Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 6 hónapos, tápszeres...

Kislányom 6 hónapos, tápszeres, hányas méretű cumit kellene használni evéskor, Aventesre gondolok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3-as méret lehet jó. Mi is ma fogunk arra váltani (4 hós), mert szerencsétlen gyerek szívja, csak szívja olyan erővel, hogy majd behorpad szegénynek a homloka... :)

Banyuci

2010. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 6 hónapos kortól való cumi a 4-es. Én is most cseréltem le. 2 db volt egy csomagban 1400ft.
2010. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 7 hónapos kisfiam csak az 1-es cumiból hajlandó inni. Próbáltam nagyobbat, de mikor megérezte hogy jobban jön, mint a másikból sírt és elfordította a fejét. Pedig már 2-es tápszert iszik:-) (érdekes, hogy kijön az 1-es cumiból is a 2-es tápszer, pedig sűrűbb, igaz 6 hónapos koráig anyatejes volt, hozzászokott az erős szíváshoz:-)

2010. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt baba válogatja!

Nekem az első lányom 4 hónapos korában már az AVENTES varázsitatóból ivott.

Most a második 6 hónapos korában még nem tudott inni a 3-as cumiból, mert orrán száján dőlt ki a cucc:-)

De ha a te babád ügyesebb akkor a 4-esből már simán ihat:-)

2010. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy lányom antirefluxos tápszert iszik még, és ez borzalmasan sűrű, csak a 2-es cumiból jön át, a többiből vagy ömlött, vagy egy csepp sem jött neki. Nemsokára már mi is 2 es tápszert fogunk enni, ( Nestlé Beba ), és nem tudom, hogy miből adjam neki. Ha ömlik a szájába, gondolom az nem jó, 3 perc alatt bedarálná a kaját. Van olyan cumink, Aventes szintén, ami 3 fokozatban állítható, de még a legkisebben is ömlött ez a tápszer. Gondolom akkor a 2-es tápszer is ömleni fog.
2010. febr. 3. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:

8:42-es vagyok: Hát azt a variábilis cumit mi sem tudtuk használni:-(

Ha a 2-es tápszer már ugye nem sürűbb, akkor az sokkal jobban fog jönni a cumiból mint a bukós tápszer:-(

Szerintem maradj a kettes cuminál. nézd meg hogy hogy issza vele és utána válts:-)

2010. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem gond, ha nem a korának megfelelő cumit használom neki? Nem lehet tőle baja?
2010. febr. 3. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Baja nem lehet tőle semmiféleképpen. Babikám 4 hónapos, ma fogom megpróbálni neki először a 3-as cumit, de teához még mindig az 1-est használjuk. A tea sokkal könnyebben jön ki a cumisüvegből, és így is alig tudom tőle elvenni, annyira szereti. Ha tehetné, egész nap csak azt inna, és óriásiakat kortyol belőle. Ezért annál még nem váltottam több lyukúra.

Banyuci

2010. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!