Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes korban kimarad egy...

4 hetes korban kimarad egy szoptatás?

Figyelt kérdés
Ma délután megyek műszempilla építésre, ami mindennel együtt (készülődés, utazás stb) több mint 3 óráig fog tartani. Lefejem a tejet, de nem lesz ettől az egy alkalomtól cumizavaros? Utána ugyanúgy folytassuk mint eddig?
2021. okt. 20. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy alkalomtól nem lesz,csak ne legyen rendszeres.
2021. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. De kipróbáltátok? Elfogadja az üveget? Nem mindegyik baba tud cumisüvegből is egyből enni.
2021. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem próbáltuk ki
2021. okt. 20. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyetek egy próbát. Ne akkor derüljön ki, hogy nem megy, mikor nem vagy otthon.
2021. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szia, nekünk sajnos át kellett állni a cumisüvegre, mert sajnos kisebesedett a mellbimbóm. Mivel csak 3 hónapos lesz a kislányom, így nem szerettem volna abbahagyni a szoptatást, így bármekkora fájdalommal is jár, lefejem neki a tejet, és tommee tippee üvegből kapja. Szerencsére nekünk csak azt fogadja el, és teljesen olyan a cumija mint a cici. Szerintem tegyél egy próbát.
2021. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Ennyire fontos ez egy 4 hetes babával? Törődj magaddal, ez fontos, de ne ezen múljon már az anyatejes táplálás. 😕
2021. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
nem ezen az egy alkalmon fog múlni, 6-os, mi lenne, ha orvoshoz kéne mennie? és miért nem lehet szoptatást írni? :D
2021. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
6-os. :) Miért ne érezhetné magát jól a bőrében 4 héttel a szülés után? Én is elmentem kozmetikushoz, nekem sokat javított a közérzetemen, hogy a szemöldököm nem az államig ér. :) Nem fog ezen múlni az anyatejes táplálás, hidd el!
2021. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet kérdező?
2021. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!