Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam csak fel uveg hippes...

A babam csak fel uveg hippes gyumolcspuret eszik meg. Nem keves ez?

Figyelt kérdés
jovo heten lesz 6 hos a babam. 3 hete kezdtem a hozzataplalast. mar kiprobaltuk az almat repat petrezset, krumlit, barackot, sargabarackot, banant. de csak fel uveggel hajlando megenni a kis hippes puresuvegbol. nem keves ez? bar jol belakik tole, mert igaz 1 orara ra megiszik 40-100 ml tapot meg, de utana sokaig nem ehes. kanallal etetem, lehet abban farad el? be kellene kevernem egy kis teaval es nagyobb lyuku uvegbol etetni? magam sem tudom, csak szertenem ha tobbet enne. eddig napi egyszer kap tapon kivul mast. jol csinalom?
2008. dec. 12. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan etesd tovább kanálal.Még véletlen se üvegből.Nme rég kezdtétek a hozzá táplálást,előtte csak folyékonyat evett,egyenlőre még el telíti a pocakját a fél üveg,mert az már pépes.Nyugi megfogja enni idővel az egészet
2008. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen maradj a kanálnál. Ne aggódj, az én babám kb. 7-8 hónapos korától eszik meg egy alkalommal egész üveget. Most 10 hónapos és egy alkalommal még többet eszik. Négy és fél hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást. Szoknia kell a kanállal etetést,és az is jó, ha folyadékot már próbálsz neki pohárból adni. Mi ez utóbbit csak most kezdtük el, de lehet korábban is.
2008. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért az üveges bébiételt adod neki? Abba van egy halom adalék amivel jobban telítődik. Bróbálj te készíteni neki finomságokat. Meglátod annak nagyobb sikere lesz.Almát, répát, babánt, krumplit te is elkészítheted, csak a barackot nem tudod beszerezni. Később könnyebben fogadja majd el azt amit ti esztek.
2008. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is amit tudok, magam csinálom. Almát, réát, banánt, krmplit, sütőtököt, csak a barackot vettem üvegesbe.

Lányom 3X ette meg a 150 ml-t, azóta csak a felét egy alkalomra.

Ne erőltesd, tudja ő, hogy mennyire van szüksége:-)

Semmiképp nem cumizz, kanalazzon szépen:-) És adj neki folyadékot (én vízpárti vagyok, de ha gondolod, adj teát. )

fél éves kislányos, 3 hete hozzátáplálós:-)

2008. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szoktam en is kesziteni, pl. fel uveg hippes barack+ fel banan lemixelve. vagy bana+repa, vagy banan+alma, de a hippesek izlenek neki, igy mindig becsapom ot. ja meg a bana, mindenhez azt kell adnom, szerencsere nem fogja meg a szekletet.

esetleg ha tudtok valami finom recepteket a 6 hos kiscsajnak !:o) orulnek, irjatok meg. koszi a valaszokat

2008. dec. 12. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!