Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy babánk nem...

Miért van az, hogy babánk nem eszi a Hippes bébiételeket? Sorra dobáljuk ki őket, pedig nem olcsóak. Ennyire más az ízesítése, mint a Kecskemétinek vagy az Univernek? Más is járt így?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 14:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, utálta őket, meg a DM sajátmárkásat is. De a Müllereset imádta meg a Kecskemétit!
2011. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

már ezer bocsánat

de minek tömködöd a bébi ételekkel mikor saját magad is elkészíthetnéd neki?

abba nincs semmilyen káros anyag

én nem tudom de a mai anyukák olyan lusták főzni a babáiknak hogy szőrnyű

inkább megveszik a drága 500 ftos bébiételt minhogy ennyi pénzből vesz 5 kg krumplit és abból főzne vmit neki..

nah ennyit erről.

LEHET LEPONTOZNI !

2011. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Na megjelent megint a kötekedő, akinek jó lenne végre megtanulnia a kérdésre válaszolni, és nem osztani az észt felesleges.

Főzz szépen a gyerekednek (szerintem te írtad, hogy azért vagy gyesen, hogy főzz) és a többiekre bízd rá a dolgot, hagy döntse már el mindenki maga mit ad a gyerekének.


Kérdezőnek:

A babák a kis ízkülönbségeket s megérzik, ezért lehet, hogy a te babádnak nem ízlik a Hipp. Én megszoktam kóstolni, amit adok neki, és tényleg van különbség a bébiételek között!

2011. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

tisztelt okoskodó második válaszoló!

neked mi közöd ahhoz,hogy ki mit ad a gyerekének enni?És 500 ft-ból nem tellik ki 5 kiló krumpli.A krumplihoz meg kéne valami hús meg zöldség is nem?

Arról nem beszélve,hogy megveszed a piacon az agyon vegyszerezett zöldséget,az antiobiotikummal tömött húst vagy veszel bio bébiételt?mi az egészségesebb?Úgy birom az ilyen ősanyákat.

Kérdezőnek:ha nem ízlik neki,akkor vegyél más fajtát.Fiam is van,amiből megette,van amiből nem.ha nem ette meg,kapott másfajtát.14 hónapos koráig sűrűn kapott bébiételt.Tíz hónapos koráig csak azt,és nem azért mert lusta voltam megvenni öt kiló krumplit,hanem mert olyan kis adagot evett,hogy azért nem érte meg összekoszolni három lábast a turmixot meg használni az áramot.

2011. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Minden nap krumplit etetsz a gyerekkel??? Egyébként is minek olyanokat írni, ami egyáltalán nem válasz a kérdésre! Például télen honnan veszel őszibarackot, ha nem bébiételből? Vagy tavasszal sütőtököt, és még sorolhatnám... Én szinte minden nap főzök, de van itthon bébiétel is, ha úgy alakul, hogy nem tudok olyan zöldséget venni, aminek teljesen meg vagyok győződve az eredetéről!

A kérdezőnek pedig: nekem az a tapasztalatom, hogy a hippes bébiételek (amik 8 hósak) már minimálisan fűszerezve vannak, lehet, hogy azért nem ízlik neki.

2011. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Enyémek is csak a kecskemétit eszik -szerencsére, mivel az olcsóbb :)
2011. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hú, de szeretem az ilyen okos hozzászólásokat! Miért kell mindenkibe belekötni? Jól esik?!

Én pl. mindennap főzök, de mégis van itthon bébi étel, mert bizony van, hogy a fiatalúr nem eszi meg éppen az aznapi ebédet. És akkor jó, hogy van mihez nyúlni. Volt olyan, hogy napokon keresztül csak a bébiételt volt hajlandó megenni, aztán hetekig nem kellett hozzányúlni egy üveghez sem. Ne szekáljuk már egymást, nem erre van ez az oldal!

Az én kisfiam pl. csak a Hippet, és a Nestlét szereti, az Univerből csak 1-2 féle amit szeret. Ez teljesen normális, nekünk sem jön be minden étel.

2011. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

csak mondta a kérdező hogy sorra dobálja ki a bébiételeket

jó sok pénze van hogy csak úgy kidobálja !


de hát etessétek amivel akarjátok

és miért? nem azért vagy gyesen?

könnyebb megvenni mint megfőzni ugye?..

fáj az igazság.

2011. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A Hippből az enyém is csak pár fajtát eszik meg,ízetlen!

Az Univert és a Kecskemétit szereti,én mindig üvegeset adok neki,mert nem fogok fél napot pacsmagolni a konyhába,aztán meg vagy bejön vagy nem.....


És nem jön ki többe,figyelni kell az akciókat is!

2011. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

Azért nem eszi meg, mert nem ízlik neki.Az én babám is így van a HIPP-el, de érdekes, hogy a gyümölcsöset abból is megeszi.De amibe zöldség és hús van, az már nem kell neki, de nem is csodálom.Sűrű az állaga, majdnem szilárd, nem olyan pépes, mint a kecskeméti.Egyszer öklendezett is tőle, annyira sűrű volt.És egyszer megkóstoltam a sütőtök-almásat.Hát, semmi, de semmi íze nem volt!De: vízízű volt..ezek után megértem a lányomat.Neki a kecskeméti ízlik a legjobban, ezt vesszük.

Egyébként én se értem, hogy aki nem a kérdésre válaszol, az minek ír..Én 2 -3 naponta főzök a lányomnak, de van a polcon bébikaja is.Nagyon jól jön, amikor egész délelőtt sétálunk, intézem a dolgaimat, hazajövünk, és ő már fél 12-kor éhes.Ebédelne, de ha még akkor állnék neki főzni, mi lenne abból?Jól jön, ha utazunk, és csak lepattintom a tetejét, és helyreáll a kis lelki békéje.Igen, kényelmesebb, mint vendégségben pancsolni a konyhában.Semmivel se drágább, mintha megveszed a dolgokat.A gyümölcs kilója is 300 ft-nál kezdődik, és ki tudja, honnan van, nincs -e agyon permetezve.Arról nem is beszélve, hogy nagyon unná szegénykém, ha mindig én főznék.Kapná a krumplit, a répát, és a húst.És ennyi.Eszembe nem jutna brokkolit vagy spenótot csinálni, mivel magunknak se csináltam soha, és nem a gyerek kajájával akarom elkezdeni.Én nem tudnék ilyen változatosan főzni neki.Nem tudnám, hogyan készítsem el a karfiolt és a borsót, hogy ne fújja fel, és ne görcsöljön be a hasa.Csomó üvegre rá van írva, hogy C vitamint, omega 3-at tartalmaz.Na, ezt rakd bele a főztödbe!!

Arról nem is beszélve, hogy ezeket a legszigorúbban ellenőrzik, bevizsgálják.Egy rakás ellenőrzésen mennek át, mire a babához eljut.Lehet, hogy amit megveszel a közértben, ehhez képest egy hulladék.És még sorolhatnám.Miért baj az, hogy más máshogy csinálja?Miért csak az lehet a jó, amit te csinálsz??Sose értettem az ilyen kioktatásokat..egyébként kecskeméti vagyok:))

2011. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!