Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól énekeljek neki...

Mikortól énekeljek neki altató dalt, vagy mesét? Most 10 hetes, de még látom h nem érdekli ha énekelek neki, ha altatásról van szó.

Figyelt kérdés
Miket énekeltek nekik???
2008. dec. 12. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

már pocaklakóként jó ha énekelsz neki,hisz így "megismeri" a hangod és sokkal szorosabb lesz a kapcsolatotok.szóval,ha eddig nem énekeltél neki,akkor hajrá!

én tavaszi szél vizet árasztban vagyok jó,amit szeret a baba még 4évesen is:-)

de a csendes álmot,jó éjt... sem rossz :_)

2008. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 hetesek vagyunk, én se vagyok egy nagy énekelgetős, meg egy darabig figyel rám aztán elsírja magát, mert közbe megéhezik vagy pisis vagy vmi, de én kitartó vagyok.:)

Én a Vukot szoktam énekelni neki, meg a Hupikék Törpikéket, Süsüt ilyesmit.:)

Altatáshoz nálunk nem kell semmi, mert szépen elalszik magától, ő úgy vettem észre ha alvásról van szó jobban szereti ha csend van, mert ha elkezdek énekelni vagy beszélni neki akkor nagyon figyel és egyből kipattannak a szemei.:) Bár lehet én csinálom rosszul...

2008. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól csinálod, utolsó válaszoló:-) Szerencsés vagy.

Nem egyformák a babák, ki kell tapasztalni.

És kérdező: tessék énekelni a picinek:-) Imádni fogja.-) Az altatáshoz meg jobb, ha hamar hozzászoktatod valamihez, mert később is azt fogja igényelni. Ha magától nem alszik el, akkor legyen egy dal, teljesen mindegy, hogy mi, de az akkor az altatós dal legyen.

2008. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már akkor énekeltem neki mikor a pocakban volt-és most ha nagyon nyűgös -6hetes- akkor is így nyugtatom meg.Nemrég töltötte le Halász Judit albumokat-és nagyon szereti őket :-)

A kedvencünk a micimackó

2008. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mesét ne mondj, de énekelj állandóan, minél többet, többfélét, ha beszélni kezd, meg fogsz lepődni, hogy mennyi mindent megjegyzett! De nem ez az ének lényege. és figyel ő, csak nem úgy, mint a nagyok.
2008. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindent énekelhetsz szerintem, amit szeretsz. Népdalokat szoktam én, elég sokat tudok és gyerekdalokat, azokat még tanulom, de a két és hároméves unokatesók imádják a következőket: Gryllus, Kaláka, Halász judit, Ghymes, Kolompos és a mondókákat. Azt is mondhatsz sokat, állandóan.
2008. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak gyakran énekeltem, nagyon szereti, most 5 hós és úgy alszik el, hogy altatódalt énekelek neki. Ha meghallja megnyugszik és szépen elalszik, szerintem nyugodtan énekelj neki.
2008. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!