Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan manapság, hogy...

Van olyan manapság, hogy utolsó pillanatig kisfiút mondanak ultrahang alapján, aztán megszületik, és akkor derül ki, hogy kislány?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Manapság szerintem nem nagyon.
2021. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de előfordul. Én is ismerek olyat, akinél ez volt. Mondjuk ott úgy hitték, hogy lány lesz, de végül fiú lett.
2021. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangot benéznek időnként. De ha több orvoshoz is elmégy, akkor ennek kisebb az esélye. A prena tesztek korában meg már nem is annyira mérvadó, hogy mit véltek látni az ultrahangon.
2021. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha az utolso hetekben honapokban latni a kukacot, az mar ott marad. Orulj neki :)
2021. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nem nagyon. Engem 30 évvel ezelőtt mondtak teljesen biztosan kisfiúnak, aztán anyámék ott voltak egy darab, gondosan kiválasztott fiúnévvel, meg a csomó kisfiús cuccal, én meg odaállítottam puncival. :/
2021. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Uh kettes ez hol volt?
2021. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm harmadik babajat kislanynak vartak az utolso pillanatig. Szülés utan derült ki hogy kisfiu. 3 eves a gyerek szóval nem olyan régi a sztori.
2021. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka, főleg, ha több orvosnál is jár az ember.


Ikreknél viszont tudok olyanról, hogy benézték az egyik babát, mondjuk nem átlagos sztori mellett, szolgáljon ez mentségül számukra:

Lombikkal, egyetlen embrió beültetése után fogantak ikrek. Evidens volt, hogy csak egypetéjűek lehetnek. A kismamának egyik petevezetéke nem volt meg, a másik meg el volt záródva. Spontán ciklusban volt fagyasztott beültetése, az azt megelőző UH-ok igazolták, hogy volt peteérése, de azon az oldalon, ahol egyáltalán nem is volt petevezetéke.

Szóval a két baba minden tankönyv szerint csakis egypetéjű iker lehetett VOLNA; ha az a bizonyos petesejt át nem vándorolt volna a hasüregen keresztül a másik oldalra, ahol a 'mellékelt ábra' alapján mégsem volt annyira elzáródva az a petevezeték (vagy később megnyílt); mert születésük után derült csak ki, hogy vegyespáros ikrekről van szó, ami csakis úgy történhetett, hogy az egyikőjük spontán fogant...

2021. okt. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Manapság max fordítva. Esetleg ha úgy fekszik, nem veszik észre a kukit. De ha látják, akkor az ott van. Bár ezekkel a modern gépekkel már szinte lehetetlen. 2 éve olyan géppel néztek a genetikai uh-n, hogy mindegy volt hogy fekszik a baba, rétegekre szedték a képet.

Tehát úgy feküdt, hogy a feje búbja látszott, de rétegenként végigment rajta a doki fentről lefelé mint amikor szétszeded a Matrioska babát, úgy nézte a belső szerveit. Megmondta 11+3 hetesen, hogy kislány.

2021. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki tavaly szült és pontosan ez történt vele. De szerintem nagyon ritka.
2021. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!