Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott már közületek...

Fagyasztott már közületek valaki őszibarackot télére a babájának?

Figyelt kérdés
Bárhol olvasom, azt látom, hogy fagyasztáshoz is kell tenni citromsavat, hogy ne barnuljon meg. Ti hogyan fagyasszátok? 6 hónapos baba anyukája
2010. szept. 3. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:

megveszed megmosod félbevágod v. negyedbe és a vágási felületeket bekened citrommal igy ha kienged nem fog bebarnulni.

meghámozni lehéjazni nem érdemes mert ha kienged könnyebb lehúzni a héját.


barackot nem szoktam fagyasztani mert nem izlett neki télen nem fogyott el inkább szilvát, meggyet és akciósan szoktam venni bogyós gyümölcsöket.

2010. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak félbevágva teszem el. Legfeljebb kiengedéskor teszek rá citromlevet. Bár nálunk nem érdekel senkit sem,ha megbarnul. Az íze ugyanolyan marad.
2010. szept. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor marad a citrom:)
2010. szept. 3. 08:21
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem tettem hozzá szintén.

lehámoztam, elnegyedeltem, zacsiba tettem, bekötöttem és be a fagyasztóba. nem volt ideje megbarnulni. ha meg olvadás után barnul... hát istenem, attól még semmi baja nem lesz.

2010. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy kiengedés után nem ízlett senkinek:S

Pedig felezve, magtalanítva zacsi fagyasztó, nemhogy a gyerek, de mi sem szívesen ettük.

Gyümölcslevesnek sem volt jó, elfogyott, de...

Pedig egy raklappal lett eltéve, milyen jó is lesz télen.

Inkább tedd el befőttnek, jobban jársz, persze az macerásabb, de finomabb lesz később, és még tudod is mennyi cukor és egyéb van benne.

2010. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pürésítve raktam el! Majd a télen kiderül, hogy emnnyire ízlik neki.
2010. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!